Wpis z mikrobloga

@sokolov: Tam pada taki komentarz. Oglądał ktoś może cały ten wywiad i orientuje się, gdzie Janusz Korwin-Mikke coś takiego powiedział? Pytam, ponieważ jestem ciekaw, czy Pan Napierała zareagował i zaprotestował, tak jak wytyka teraz Pani Jaruzelskiej brak reakcji, gdy gościem był Pan Zychowicz. Brak reakcji oznacza wówczas zgodę z tym poglądem, przyjmując rozumienie Pana Napierały.
Pobierz Swiety_Judasz - @sokolov: Tam pada taki komentarz. Oglądał ktoś może cały ten wywiad ...
źródło: comment_1660586557gv4pLmNUALZXsfppmvnGXu.jpg
@Swiety_Judasz: Oczywiście, że nie. Na sam koniec Piotruś dodał, że największym zagrożeniem dla Europy jest Lewica XDD Po czym JKM dodał, że to cala współczesna „anty” kultura zachodu nią jest. Piotruś przy innych ludziach na kamerce jest grzeczniutki i potulny. Dopiero jak będzie sam na sam z kamerą z możliwością banowania każdego jak leci to poczuje się bezpieczny i od razu się odpali i pokaże co tam w tej łepetynie siedzi
@bkce: Dzięki za podanie do czasu (1:12:10) odnośnie mojego pytania. W mojej opinii Pan Napierała tam wyraził jasno swoje stanowisko, okay, więc tematu nie ma :)

A co do tego Pana Wojciecha to widać, że ma mocno ugruntowany światopogląd, że tak to nazwę :)