Wpis z mikrobloga

Od dzieciństwa bardzo lubiłem rowery, niestety w domu nie było nigdy kasy na nic powyżej dolnej półki marketowej, a to jak wiadomo jeździ do tyłu. Powiem wam, że bardzo się cieszę, że mi się udało coś w życiu osiągnąć i jako Polak Premium™ moglem sobie pozwolić na rower marki premium. Cena katalogowa może zwalić niektórych z nóg, ale nie bierzcie tego do siebie. Otóż kosztował 5700zł kiedy wyszedł ten model KTM. Świetne jest uczucie kiedy zarabiasz 4k na rękę i nie musisz się martwić o swoją zdolność kredytową, czy jak lepiej to określać - majestat ratalny. Wchodzę do sklepu i mnie nie pytają czy mam zaświadczenie o zarobkach tylko na ile rat sobie życzę. Tak Panie Tavarishu, będzie rabacik Panie Tavarishu, tak dorzucimy licznik bezprzewodowy od firmy Dobrodzieju.

Pamiętajcie, że warto się starać o lepsze jutro. Każdemu życzę żeby po pracy mógł oddać się swojemu hobby w komfortowych warunkach, na dobrym sprzęcie. Do wszystkiego doszedłem sam, podoba mi się miejsce w którym jestem, chyba klasa średnia do jest to czego w życiu potrzebowałem. Jeszcze kilka rat i będę mógł wziąć następny kredyt na leczenie zębów. Dobrze, że znalazłem ten egzemplarz na aukcji leżaków magazynowych na wyprzedaży rocznika 2017 i kupiłem za 3800, to szybciej spłacę.

Jeszcze tylko pomyślę nad lepszą ekspozycją miejsca w salonie gdzie wisi mój rumak, myślałem nad dużym chromowanym logo KTM na ścianie, bo czasem jak znajomy biedniejszy przyjdzie to nie jest obyty z takimi markami i jemu się może wydawać, że to np. rower jakiś z Decathlonu i jest kwas

#polakpremium #szosa #rower #mtb #gravel #rowery
TavarishPiesov - Od dzieciństwa bardzo lubiłem rowery, niestety w domu nie było nigdy...

źródło: comment_1660570721YqT4Pg3E4PFBuKd9ezZl8C.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • 46
@TavarishPiesov w ciągu dna to bym go na balkonie trzymał. Niech sąsiedzi widzą, że ci się powodzi. Na noc obowiązkowo do domu bo za taki sprzęt, to p0lak nawet na 10 piętro po rynnie wejdzie żeby sobie chociaż zdjęcie zrobić
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov: co to za swiatelka z przodu? wygladaja na mocne, i daj jakis namiar na ten wieszak bo sam mam problem z nowym rowerem, nie mam miejsca gdzie go trzymac i musze powiesic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
czekaj jeden blat a przednia przerzutka . Amor uszkodzony okrutnie


Dwurzędowa korba SLX PREMIUM, z amortyzatora jedynie naklejki odrapane bo #!$%@? JAK PROFESJONALISTA
@shva: fachowca to i miło poczytać xD
  • Odpowiedz
Dwurzędowa korba, mechaniczne przerzutki, ZEWNĘTRZNE PROWADZENIE PRZEWODÓW i #polakpremium?! Haha, trzymajcie mnie, bo nie wytrzymie. Weź to oddaj do muzeum i kup sobie coś porządnego


@Hangry:

hehe, zewnętrzne prowadzenie przewodów, no i co? To tylko zaleta haha. Ale masz rację, dołożyłby 65 tys. i miałby coś porządnego, hihi


@Czerwony_jak_WIG20: hehe widzisz bo to człowiek z BIEDY UMYSŁOWEJ który musi przepłacić za niepotrzebne rzeczy, żeby podbić sobie EGO. Ja natomiast
  • Odpowiedz