Wpis z mikrobloga

Od dzieciństwa bardzo lubiłem rowery, niestety w domu nie było nigdy kasy na nic powyżej dolnej półki marketowej, a to jak wiadomo jeździ do tyłu. Powiem wam, że bardzo się cieszę, że mi się udało coś w życiu osiągnąć i jako Polak Premium™ moglem sobie pozwolić na rower marki premium. Cena katalogowa może zwalić niektórych z nóg, ale nie bierzcie tego do siebie. Otóż kosztował 5700zł kiedy wyszedł ten model KTM. Świetne jest uczucie kiedy zarabiasz 4k na rękę i nie musisz się martwić o swoją zdolność kredytową, czy jak lepiej to określać - majestat ratalny. Wchodzę do sklepu i mnie nie pytają czy mam zaświadczenie o zarobkach tylko na ile rat sobie życzę. Tak Panie Tavarishu, będzie rabacik Panie Tavarishu, tak dorzucimy licznik bezprzewodowy od firmy Dobrodzieju.

Pamiętajcie, że warto się starać o lepsze jutro. Każdemu życzę żeby po pracy mógł oddać się swojemu hobby w komfortowych warunkach, na dobrym sprzęcie. Do wszystkiego doszedłem sam, podoba mi się miejsce w którym jestem, chyba klasa średnia do jest to czego w życiu potrzebowałem. Jeszcze kilka rat i będę mógł wziąć następny kredyt na leczenie zębów. Dobrze, że znalazłem ten egzemplarz na aukcji leżaków magazynowych na wyprzedaży rocznika 2017 i kupiłem za 3800, to szybciej spłacę.

Jeszcze tylko pomyślę nad lepszą ekspozycją miejsca w salonie gdzie wisi mój rumak, myślałem nad dużym chromowanym logo KTM na ścianie, bo czasem jak znajomy biedniejszy przyjdzie to nie jest obyty z takimi markami i jemu się może wydawać, że to np. rower jakiś z Decathlonu i jest kwas

#polakpremium #szosa #rower #mtb #gravel #rowery
Pobierz TavarishPiesov - Od dzieciństwa bardzo lubiłem rowery, niestety w domu nie było nigdy...
źródło: comment_1660570721YqT4Pg3E4PFBuKd9ezZl8C.jpg
  • 41
@TavarishPiesov: co to za swiatelka z przodu? wygladaja na mocne, i daj jakis namiar na ten wieszak bo sam mam problem z nowym rowerem, nie mam miejsca gdzie go trzymac i musze powiesic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dwurzędowa korba, mechaniczne przerzutki, ZEWNĘTRZNE PROWADZENIE PRZEWODÓW i #polakpremium?! Haha, trzymajcie mnie, bo nie wytrzymie. Weź to oddaj do muzeum i kup sobie coś porządnego


@Hangry:

hehe, zewnętrzne prowadzenie przewodów, no i co? To tylko zaleta haha. Ale masz rację, dołożyłby 65 tys. i miałby coś porządnego, hihi


@Czerwony_jak_WIG20: hehe widzisz bo to człowiek z BIEDY UMYSŁOWEJ który musi przepłacić za niepotrzebne rzeczy, żeby podbić sobie EGO. Ja natomiast