Wpis z mikrobloga

No ja jednak wolę Polskę, gdzie prawie nikt nie ma broni, dzięki czemu nie trzeba jej przy sobie nosić i być czujnym w każdej sekundzie


@azen2: Te czasy się właśnie skończyły. Nasi bracia ze wschodu wejdą i zrobią tu porządek. Każdy się śmiał że u nas nie ma mafii bo jest w rządzie. Teraz będziemy mieli mafie w rządzie i mafie Ukraińskie. W pełni uzbrojone i wyćwiczone w walce.
  • Odpowiedz
Ile razy ktoś przystawił ci broń do głowy wieczorem na osiedlu?


@rydzo: No właśnie nikt, to dowód na to, że jak sebki mają nielegalnie broń to nie latają na ulicy i nie przytawiają każdemu do głowy xD co to w ogóle za prymitywne myślenie, że jak ktoś będzie miał broń to będzie z nią latał po osiedlu?

Jakbyś wpuścił tutaj tylu murzynów co jest w USA to jednak była by
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szpongiel: @azen2: przyczyną jest powszechny dostęp do broni i niski poziom IQ murzynów, a nie żaden wydumany systemowy rasizm, czy bzdury o tym że broń nie zabija
  • Odpowiedz
wysoka przestępczość wśród czarnoskórych jest wynikiem przede wszystkim ich systemowej dyskryminacji od czasów niewolnictwa

@azen2: No i już dalej nie trzeba czytać.
  • Odpowiedz
@azen2: @rydzo: ja jednak wolę Polskę, w której po prostu nie mamy problemu z przestępczością - gdybyśmy mieli, to sebiki robiłyby napady z siekierami i nożami, brak pistoletu w niczym by im nie przeszkadzał
  • Odpowiedz
No ja jednak wolę Polskę, gdzie prawie nikt nie ma broni, dzięki czemu nie trzeba jej przy sobie nosić i być czujnym w każdej sekundzie


@azen2: A ja wolę sytuację jak w Szwajcarii, gdzie każdy ma broń i jest super bezpiecznie.
  • Odpowiedz
@StaraSzopa: No ja jednak wolę Polskę, gdzie prawie nikt nie ma broni, dzięki czemu nie trzeba jej przy sobie nosić i być czujnym w każdej sekundzie


@azen2: wtedy zaatakowałby ją nożem, a świadkowie by uciekli, bo nie mieliby możliwości obezwładnić typa bezkontaktowo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@rydzo: Dokładnie, jak by jakiś Seba latał z bronią po osiedlu to by go w Polsce antyterroryści zgarneli po pierwszym telefonie na policję.
Można psioczyć na nasze służby przy pospolitych przestępstwach, ale na jakieś drastyczne odpały reagują szybko.
  • Odpowiedz
No ja jednak wolę Polskę, gdzie prawie nikt nie ma broni


@azen2: gdzie broń ma tylko pisowska policja i wojsko*

Jest takie fajne powiedzenie "kto dla bezpieczeństwa rezygnuje z wolności...".

Jeżeli będziesz traktował ludzi jak nieodpowiedzialnych idiotów, to dokładnie tym się staną. Nasze państwo szczególnie dobitnie to pokazuje. Obywatel to nie jest wolny człowiek - to niewolnik, który z każdego pierdnięcia musi się władzy tłumaczyć. No i w rezultacie masz
  • Odpowiedz
W takiej sytuacji łatwo dojść do wniosku, że gdyby czarnoskórych było mniej, przestępstw byłoby znacznie mniej, co zrobił autor obrazka, pisząc, że gdyby w NYC mieszkali tylko biali, liczba przestępstw spadłaby o 91%. To, że trzeba pozbyć się czarnoskórych by zmniejszyć przestępczość to jednak błędny wniosek. Dlaczego?


@azen2: To nie jest błędny wniosek. Po pozbyciu się czarnoskórych rzeczywiście drastycznie zmniejszyłąby się liczba przestępstw. To dlatego, że wśród czarnych jest o
  • Odpowiedz