Wpis z mikrobloga

@Dick_Wilden: tak na prawdę to. Nigdy. Nigdy się nie liczyly bo dla nas moto świrów liczy sie to co ta droga niesie i inne dane jest nam zyskać radości, nadziej, szczęścia, rozczarowawsnia... A liczby. Są ważne na wykopie gdy sie sprzeczamy. W rzeczywistości one nie mają dużo znaczenie
@Raa_V: tak, w prawdzie zupełnie innej grze ale też tak kiedyś miałem, w pewnym momencie miałem lepszy kontakt z ludźmi z neta niż z tymi z reala. Były akcje dzwonienia do siebie o 2 w nocy w stylu "dawaj na bossa" a obecnie praktycznie z nikim z tamtych czasów nie mam już kontaktu. Trochę szkoda, ale nie ma co się przywiązywać do takich znajomości bo to tylko internet. Było nie wruci(
@tumialemdaclogin @Raa_V @Dick_Wilden: z tymi internetowymi znajomościami też trzeba podchodzić ostrożnie. Moja koleżanka grała kiedyś w Metina 2 i poznała tam kolegę z którym zaczęła wspólnie grać. Z tego co mi wiadomo to mieli ze sobą fajny kontakt, dopóki ten znajomy nie zaczął simpować i spermić do niej jednocześnie nalegając na spotkanie w realu (nie znali nawet swojego wyglądu), co zmusiło ją do zerwania kontaktów z nim.
@Redz18: z tym spermieniem to nawet na tym tagu widać że różowy pasek to zawsze +100 do atencji

Kiedyś oglądałem coś tam na stremie, gość miał outfit babki i taki trochę damski nick, oczywiście zaraz znalazł się na czacie simp, co był gotowy walić do samego nicku. Jakie musiało być jego zdziwienie, gdy grający się odezwał i kazał mu #!$%@? bo jest facetem i inni faceci go nie interesują ( ͡