Wpis z mikrobloga

I #!$%@? trzy osoby będą oglądać xD

@FejsFak: matematykę zostaw mi, nie zawracaj sobie tym głowy. Lepiej zacznij kombinować skąd weźmiesz 30 PLN bo niedługo niektóre materiały mogą być tylko dla patronów.
rzyjdzie, a on o wszystkim powie proboszczowi. Dzwoniłem do młodego wczoraj rano, spytać jak sytuacja to mi powiedział ze ojciec zabrał mu pieniądze które tydzień temu zarobił i zabronił mu do mnie przychodzić, bo go z domu wyrzuci… piękn


@FejsFak: a gdzie Piętaszek?
@FejsFak czemu 10zl najniższy próg i potem przeskok aż na 100zl? Watpie ze ktos tyle wpłaci. Nie lepiej dać jakies niskie progi typu 5, 10, 15 itp?
@heez: najniższy próg to 30 PLN a nie 10 bo nie da się wpłacić na jeden miesiąc. Takie progi bo tak wyceniam swój czas, nie chce mi się poświęcać dodatkowego czasu na wasze pierdoły. Chcecie wspierać to wspierajcie a jak nie to wypad i dupy nie zawracać. Zrobiłem tego patrona bo sami chcieliście. Mi to do niczego nie potrzebne.
Choroba psychiczna wypisana na twarzy


@greedo: jesteś psychiatrą? Jaką chorobę widzisz na mojej twarzy? Jestem bardzo ciekawy. A może ty masz jakąś chorobę i widzisz rzeczy których normalni ludzie nie widzą?