Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Poznałem przez kolegę pewną młodą dziewczynę z Ukrainy która pracuje u niego, a ja często u niego bywam bo łączą nas relacje zawodowo-koleżeńskie. Od przysłowiowego papieroska razem, potem jakaś wspólna kawa, a teraz już widzę że ona liczy na coś więcej. Problem polega na tym, że z tego co udało mi się dowiedzieć ma chłopa na Ukrainie. Nie powiem, bardzo mi się podoba, ale jakoś nie czułbym się w porządku przekraczając kolejną granicę tej relacji, z drugiej strony mam myśli - "a, walić to, raz się żyje" i nie przejmować się tym, że ona ma gdzieś tam daleko kogoś. Cobyście zrobili na moim miejscu?
Nawet nie chodzi o związek, tylko o romans, a co przyjdzie później to się zobaczy.

#zwiazki #seks #milosc #ukraina



---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f87cda433def0ca81c7457
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Typowa Ukrainka, pod względem skakania z gałęzi na gałąź są jeszcze gorsze niż Polki, a przegrywy się nad nimi spuszczają jak nad 8 cudem świata. Rób jak podpowiada ci twoja godność i system wartości, ja przykładowo bym nie skorzystał. Jednakże pamiętaj, żeby nie wchodzić z nią w związek - zdradziła raz to zdradzi znowu.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie zastanawiaj się jak masz okazję, bo potem będziesz żałował niewykorzystanej szansy przez resztę życia. A wiecznie młody i atrakcyjny nie będziesz. Poza tym laski nie skrzywdzisz w żaden sposób, raczej ona prędzej zrobi Ciebie w #!$%@?, bo to ona wybiera najlepsza dla niej partie i w tym momencie być może nie tylko Ty jesteś na jej celowniku.
1a6e1 9r33n: Zrobisz jak chcesz OPie,ale pamiętaj o 2 faktach:

1.Na Ukrainie szaleje AIDS i to odrobinę bardziej niż nawet w Rosji - badała się ?

2.Jak jej facet przeżyje wojnę to możliwe że będzie ci OPie chciał za to #!$%@?ć albo gorzej - a oni tam teraz mają (co oczywiste) bardzo łatwy dostęp do wszelkiej broni i nie ma opcji,żeby ci co przeżyją nie zostawili sobie jakichś fantów z tej