Wpis z mikrobloga

Wrzuciłem swoje zdjęcie bez koszulki na #photofeeler aby dziewczyny oceniły, bo chciałem zobaczyć jaki będzie efekt i widocznie się nie podobało.
Chciałem potwierdzić teze lasek, które spotykałem na randkach, czy również to co piszą w opisie na #tinder , że nie lubią zdjęcia faceta z goła klatą. Że nie imponuje im to. No i teza się potwierdziła. 3,7 ocena na photofeeler. W dodatku 3,00 inteligencja i podobny poziom zaufania. Komentarze, że wolą zdjęcia, które nie odsłaniają tyle ciała.

A wy co myślicie? Dodawanie zdjęcia bez koszulki to dobry pomysł czy to odrzuca?
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Pobierz awitampanstwa - Wrzuciłem swoje zdjęcie bez koszulki na #photofeeler aby dziewczyny o...
źródło: comment_16604733419Qa4ag33OA5zH4ObCpc5XU.jpg

Pytanie jak wyżej.

  • Jestem niebieski - dobry pomysł. 4.8% (8)
  • Jestem niebieski - to odrzuca. 71.4% (120)
  • Jestem różowa - dobry pomysł 4.2% (7)
  • Jestem różowa - to odrzuca 19.6% (33)

Oddanych głosów: 168

  • 14
A wy co myślicie? Dodawanie zdjęcia bez koszulki to dobry pomysł czy to odrzuca?


@awitampanstwa: Zdjęcie gołej klaty to sygnał, że jesteś fuckboyem ale jeśli twoj target to tylko poruchać to nie jest to złym pomysłem. Niestety w Twoim przypadku problemem jest to, że o ile nie jesteś jakiś ulany to nie wygląda mi to na TOP formę, która przekona jakąś dziewczynę do tego żeby wskoczyć Ci na kutangę.
@awitampanstwa: Jakbyś miał lepsza formę i zdjęcie tejże to tinderowki ściągałby majtki przez głowę.
Musisz poprawić światło i dociac. A żeby było to lepsze zdjęcie to lepiej postawic aparat i uwiecznić jak bez koszulki podciągasz się na drążku/stajesz na rękach czy robisz jakaś akrobacje. Najlepiej w jakimś estetycznym miejscu np. Plaża przy której jest silownia polowa.
@awitampanstwa: no niestety, ale jest b
Słabo. Fatalna sylwetka. Otluszczona, plus brak zarysowania miesni. Nie dziwie sie ze daly niska inteligencje, nikt z wysokim iq by sie taka sylwetka nie chwalil. Nawet w opisie nie pisz ze masz normalna.