Wpis z mikrobloga

Zaczalem robic spanie w fordzie focusie, a skonczylo sie na spanku w fordzie galaxy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Marzenie z dziecinstwa to zbudowac campera, tutaj wlecial pakiet mini bo na premium mnie nie stac xD pierwsza nocka zaliczona, kilka poprawek i bedzie git. Obracane przednie fotele to sztos.

Lozko sie rozsuwa i tworzy "sofe" tak ze dwie osoby (jedna na pryczy druga na obroconym fotelu) usiądą wygodnie. Zdjecie stelaza w komentarzu. Pierwszy biwak w zyciu oraz pierwszy wlasny "mebel" zaliczony wiec jest w pytke.

#camping #biwak #minicamper #camper #diy #podroze
rbn - Zaczalem robic spanie w fordzie focusie, a skonczylo sie na spanku w fordzie ga...

źródło: comment_1660472319TOOYmruF8cAlRZAUbTZ5SL.jpg

Pobierz
  • 14
@Slave85: ja zaczynalem od kombi, tez marzy się busik w ktorym mozna stanąć ale to początek przygody więc trochę zjezdzimy tym (zwlaszcza ze samochod tez ze wzgledu na przestrzen uzywam w pracy i na codzien), jest czas
@fimino: ogolnie nie za bardzo miałem pojęcie o tym co robie xD zrobilem za duze odstepy miedzy deskami, które pozniej zmniejszalem bo tylek wpadal i zostalo to przerobione jeszcze kilka razy od momentu nagrania filmu. Dorobilem tez zabezpieczenia przed lataniem na boki z kątowników