Wpis z mikrobloga

Moja różowa ma idealny węch. Nie wspomnę że rozpoznaje perfumy na ulicy ludzi którzy stoją parę metrów od niej. Pracuje w gastro i potrafi stwierdzić że coś się psuje zanim będzie to widoczne. Kiedyś pies zesikal się w jednym miejscu, ja to posprzątałem, wypucowalem czym się da, tak że dla mnie to pachniało potem, natomiast ona po powrocie do domu usiadła w pobliżu tego miejsca i od razu wyczuła że pies wcześniej się zesikal. Zapach szlugow wyczuje na 30 metrow. Jak ktoś jara na balkonie to ja jeszcze nie poczuje a ona już zamyka okno bo jej przeszkadza. Wiem, że to może być zaburzenie węchu, ale bardzo przydatne. Przyprawy zna wszystkie po zapachu, również ma niesamowity smak, w potrawie potrafi odróżnić wszystkie składniki gdzie ja mam problem z powiedzeniem czy to sos pieczarkowy czy jakiś inny (ja jestem kulinarnie upośledzony). Wiecie może czy w jakimś zawodzie moja różowa mogłaby się odnaleźć?
#pytanie #pracbaza #praca
  • 12
Kiedyś w galerii poczuła zapach swojej mamy i była piętro niżej a wcześniej szła ta drogą. Jak ktoś dla niej źle pachnie to nawet nie potrafi z nim się zadawać, w drugą stronę też, jak ktoś jej dobrze pachnie to łatwiej jej się relacje z tą osobą nawiązuje