Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chryzelefantyn: zależy od kierunku. Jak to coś mało wartościowego jak np administracja, bezpieczeństwo narodu, czy jakaś tam ochrona środowiska to bez różnicy. Na pewno to bardziej wymagający od Ciebie tryb, gdzie trzeba się uczyć samemu. Po męczącym tygodniu strasznie to dobija.
@CzarnyOwiec no właśnie jeśli chcę studiować historię to chyba trochę słabo, a chcę jednak się wyuczyć dobrze itd., no ale teraz to już sam nie wiem, co robić, bo bieda mocno chyba będzie, a nie chcę odejmować rodzinie chleba od ust eh
@CzarnyOwiec wiem, że po tym kierunku finansowo kokosów nie będzie, ale nie chcę w życiu robić nic innego niż coś związanego z historią. Tak czy siak w pierwszej kolejności zwątpiłem, czy warto iść na stacjonarne, bo opłacić studia to jeszcze jakoś ale mieszkanie i życie to tak eh, no chyba że akademik czy coś
Czy studia zaoczne są gorsze od tych stacjonarnych pod względem tego, ile możesz się nauczyć i wynieść z nich? Poziom jest gorszy i mniej uczą niż na normalnych?


@Chryzelefantyn: wiesz, czym się różni wróbel od słowika? Tym, że wróbel kończył konserwatorium muzyczne zaocznie. ( ͡º ͜ʖ͡º)