Wpis z mikrobloga

Jakiś obcokrajowiec opisał na słynnym forum #garsoniera swoje spotkanie z prostytutką w Polsce.
Można wywnioskować, że był mocno zszokowany, gdy diva powiedziała mu, że klienci przychodzą do niej z prezentami, owocami i dodatkowymi "napiwkami" nawet do 1000 złotych. Tak, do PROSTYTUTKI.

Myśleliście, że klienci przychodzący do dziwek w garniturze z kwiatami to internetowy mem? Nie, to polska rzeczywistość, gdzie mężczyźni płaszczą się nawet przed zwykłymi szonami uprawiającymi najstarszy zawód świata xDD
#divyzwykopem #blackpill #logikaniebieskichpaskow
Lolenson1888 - Jakiś obcokrajowiec opisał na słynnym forum #garsoniera swoje spotkani...

źródło: comment_1660457803D3eCCMJRDhqf1gk5Yev4Oc.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lolenson1888: ja się zdziwiłem jak kiedyś siedzę na fotelu u fryzjerki, a tu przychodzi następny klient z kwiatami, a fryzjerka : "o pan Mareczek, pan zawsze coś mi w prezencje przyniesie"
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: nie mów, że jesteś tak naiwny że w to wierzysz?
Prostytutka najpierw zracjonalizowała sobie swoje zachowanie(okłamanie samego siebie). Później okłamała najbliższe otoczenie, że robi coś zupełnie innego. Później musiała okłamywać klientów. No i teraz jak każda kobieta musi dalej manipulować, żeby osiągnąć korzyści. Jakiś ułamek klientów uwierzy w te brednie i jej przyniesie kwiaty czy czekoladki. Tak manipulują kobiety. Nic nowego.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: ogólnie to skomplikowane, znajoma pracowała jako striptizerka, i jej kabaret miał stalego klijeta, które przychodzi raz na miesiąc dwa, zawsze brał 15 000, i #!$%@? wszystko w noc na szapny i czołganie się na podłodze i lizanie stopek...

Miałem też bardzo atrakcyjna koleznek, która w wieku 40 lat wyglada na 24, co robią Ci wszyscy ludzie 30-50 latkowie którzy się dorobili i chcą zdobyć jej uwagę przekracza ludzkie pojęcie.
  • Odpowiedz
  • 5
@Lolenson1888 znam gościa co #!$%@?ł ponad 100tys na prostytutkę. Zakochał się, dawał prezenty, jeździł na całą noc (co kosztowało ponad 2k/wizyta).
Oprócz tego, że stracił kupę kasy - stracił też rodzinę bo był żonaty i miał dzieci. Prostytutka też po czasie zniknęła i został sam bez kasy i rodziny.
  • Odpowiedz