Wpis z mikrobloga

@nowywinternetach: Faceci po prostu są szczerzy,oraz mowia wszystko w oczy,przynajmniej większosc,przeciez te babki w oczy wmówią jej,ze zasluguje na 9/10 jest najpiękniejsza i jedyne co ja zatrzyma lub nie przed podbijaniem do Chada,to jej wiara w to i pewnosc siebie,a klasycznie za plecami,choc jeden zgrzyt miedzy nimi nastapi będzie:"ale gruba szm@t... obrzydliwa fiona:
Coś jak,że ilosc partnerow seksualnych się nie liczy,a potem te same laski cisną inne od szm@t i dziw#k,a
@nowywinternetach: Wybacz,ale wole gorzka prawde niz slodkie klamstwa.

Chamscy. gburowaci, bez empatii, lubiący poniżać innych.

Ogolnie tacy są ludzie XD
Podejrzewam,ze jest wiecej empatycznych facetow niz kobiet,empatyczne kobiety wymysliliscie Wy.
Kobieta szczerze może kochać swoje dziecko, psa, dom, samochód,ale faceta bezinteresownie nie,oprocz milosci matki lub babci do syna wnuczka.


Bez pewności siebie ogólnie ciężko się żyje, więc podziękuj mężczyznom, ojcom nierzadko tak samo jak pięknie budują synów w stylu "co ty
Tylko po uj tak wzmacniac bez pokrycia z prawda,podczas gdy taka laska spotka sie z sytuacja wysmiania lub zlania w 99% gdy podbije do takiego chada(ʘʘ)


@Bukaj16: Ludzie nie funkcjonują w pełni racjonalnie. I jeżeli ktoś słyszy non stop, zwłaszcza ze swojego najbliższego otoczenia, że jest #!$%@?, że nie da rady, że jest za brzydki, za głupi, taki i sraki, to zaczyna w to wierzyć - chociaż
@Bukaj16: ja myślę sobie, że po prostu męźczyźni są szczerzy bardziej, mam brzydką mordę i to wiem nie zgrywam z siebie 7/10. Ale nieszczerość to za mało. Nieszczere to by było wtedy gdy np. brzydka laska pyta się drugiej, hej jestem brzydka a ta druga żeby nieurazić mówi nie, jesteś ładna. To jest coś więcej, one same wychodzą przed szereg i piszą takie rzeczy, chłopakom by się nie chciało 1) wstawiać
@Bukaj16: "kogo obchodzą krzywe zęby?" k8rwa prawie wszystkich, jak tak piszesz to pewnie nie odróżniasz gościa z krzywymi i prostymi jeśli szukasz chłopaka albo keksu, ale oczywiście odróżniasz tylko k8rwa tak zakłamujesz rzeczywistość i jej to wciskasz