Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak to ztagować wiec bedzie bez.

o 14 sie hajta ziomek z pracy (kurier), wiec wpadlismy na pomysl ze zrobimy mu szloge z busów. Dwa beda staly obok siebie i bedzie tam paczka zaadresowana do pana mlodego oraz pani mlodej. Którzy to beda musieli je wykopać jak najdalej :D W paczkach naszyjniki z ich imionami ktore polaczone tworzą serce. Jakoś mi sie tak mordka cieszy ze uda nam sie zrobic cos nietypowego :D wiec w sumie oznacze tylko #wygryw
  • 75
@Xeni323 chciałeś napisać, że zrobicie mu "szlugę", a nie "szloge". Trochę więcej szacunku dla ortografii na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

! A tak na poważnie to pomysł zacny, ale sam się zastanawiałem co to jest SZLOGA xD
Nie będę tu krytykował Twojego sposobu pisania, bo to miłe, że dla kolegi z pracy chcecie coś fajnego przygotować i wydajesz się być sympatyczny. Co do samego pomysłu, wy najlepiej znacie swojego kumpla, ja osobiście nie chciałbym żeby w ważnej dla mnie uroczystości przypomniano mi i mojej rodzinie o mojej pracy. Tak więc lepiej pomyślcie drugi raz albo bez konkretów podpytajcie ziomka.
nigdy nie słyszałem o czymś takim jak "brama weselna"


@kx_keytinho: w moich okolicach to norma, ale najczęściej to okazja do wyżydzenia flaszki, takie jak robi OP to rzadkość.

OP-ie, nie przejmuj się pajacami bez grama poczucia humoru i wieśniakami, którzy wyszydzają gwarę, róbcie, ja bym się ucieszył z pomysłowej bramy.
@Xeni323: Ale się Polacy z kijami w dupie zesrali xD Czarno biały kraj ze smutnymi ludźmi xD
Chłop nikomu krzywdy nie robi ale tu już dupy popękały, bo jak ktoś nie śmie jechać do ślubu wypożyczonym maseratii z poważną miną jak krezus xD Udanej zabawy. Mentalnymi januszami się nie przejmujcie bo to piętno komunizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wogóle to co za wiocha jakaś bramę robić kumplowi, jak przecież na insta pokazują, że trzeba na ślubie udawać krezusa we fraku. To jest przecież poważny dzień jak koronacja u królowej Elżbiety a nie jakieś polackie usmiechy i przybijanie piątek z kumplem. No chyba, że to w stanach czy innej australii, to wtedy super sprawa, patrzcie ile mają luzu chłopaki, nie to co w Polsce!
(Sorry for my English)