Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak to ztagować wiec bedzie bez.

o 14 sie hajta ziomek z pracy (kurier), wiec wpadlismy na pomysl ze zrobimy mu szloge z busów. Dwa beda staly obok siebie i bedzie tam paczka zaadresowana do pana mlodego oraz pani mlodej. Którzy to beda musieli je wykopać jak najdalej :D W paczkach naszyjniki z ich imionami ktore polaczone tworzą serce. Jakoś mi sie tak mordka cieszy ze uda nam sie zrobic cos nietypowego :D wiec w sumie oznacze tylko #wygryw
  • 75
@Kaloryfe: Szczerze? Na jakieś 100 paczek wywiezionych jedna jest uszkodzona, ale ja sie nie dziwie ponieważ przechodzi dlugą trasę nadawca-magazyn-sortownia-magazyn docelowy-odbiorca
@Xeni323: bramy weselne - mechanizm do wysępienia butelki wódki (koszt brutto ok. 20 zł) przez jakichś wioskowych starych kawalerów, nie dość atrakcyjnych żeby o nich pamiętać przy tworzeniu listy zaproszonych na prawdziwą imprezę

i tak nie mają czym się zająć w weekend, to robią "bramę" LOL
@heniek_8: w mojej opinii na wesele zaprasza się bardzo bliskich znajomych oraz rodzinę, my jako koledzy z pracy daliśmy im prezent który był dwuczęściowy - posmiali się, ucieszyli o pamięć więc nie widzę tu problemu. Wysępienie to nie przygotowanie niczego i poprostu zablokowanie drogi. Chłop lubi swoją robotę a jego żona również nie raz jeździ jako skoczek. Trochę się wyluzowali przed ślubem wątkiem humorystycznym i zabawowym a potem pojechali przed siebie,
Typy z roboty, którzy pewnie nawet zaproszenia nie dostali na wesele będą robili bramę z kurierskich busów i myślą ze para młoda będzie kopała paczki ze słoikami w środku ? XDDD
Jebnij się w łeb i zastanów się czy to dobry pomysł, jak nie podziała powtarzać do skutku
@Typowy_Janusz_z_brzuchem: Pokopali, pocieszyli się, zapewnili że będzie osobna impreza dla zaufanych ludzi z pracy Pani Młodej oraz Pana Młodego (jakiś grill czy coś) no i co najważniejsze... była to fajna forma odstresowania dla nich (sami tak stwierdzili)