Wpis z mikrobloga

@alteron:

1 jak opiekujesz się dzieckiem nie pijesz, coś się stanie, ty wydmuchasz promile i cyk dziecko odebrane

2 zakładając że przyjechałeś do szkoły autem/rowerem potem z % w głowie będziesz prowadzić z dzieckiem?
Ile promili wydmuchasz po 1/2 piwach 0.25L w parę godzin plus jedzenie? Bo nikt więcej nie pije ale rozumiem, że to może dziwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po pierwsze to chcialem zaznaczyc, ze wpisy OPa sa calkowicie oderwane od rzeczywistosci i nieobiektywne, dodatkwo upiekszajace faktyczny stan rzeczy.

Na poczatku kazdego wpisu powinno byc zaznaczone "W mojej malej, spokojej miejscowosci w regionie X..." poniewaz w ogole nie odnosi sie do normalnego zycia w typowym miescie francuskim a o ludziach nie wspomne, ktorzy sa stereotypowo calkiem odmienni od Polakow. To tak jakby siedziec w Polsce w jakiejs wiosce w Bieszczadach i
@wcaleniepchamsiewmultikonto:

Po pierwsze to chcialem zaznaczyc, ze wpisy OPa sa calkowicie oderwane od rzeczywistosci i nieobiektywne, dodatkwo upiekszajace faktyczny stan rzeczy.


xD
Tak wiem, byłeś w Paryżu. Nie czytasz moich wpisów bo ciągle wyrażam swoje zdanie o tym mieście. N
Pewnie całkiem przypadkowo nikt Paryża ani jego mieszkańców nie lubi.

To tak jakby siedziec w Polsce w jakiejs wiosce w Bieszczadach i opisywac, ze ludzie sa wspaniali, ciagle swieci slonce, czyste
@wcaleniepchamsiewmultikonto:

"W mojej malej, spokojej miejscowosci w regionie X..." poniewaz w ogole nie odnosi sie do normalnego zycia w typowym miescie francuskim a o ludziach nie wspomne

Proszę, spędziłem parę lat życia jeżdżąc po Francji, z powodu pracy mam ponad 2k numerów w książce telefonicznej, bo nie mam problemów z nawiązywaniem relacji. W jednych miejscach ludzie są bardziej przyjaźni a w innych mniej ale co nieco wiem a nie mówię o
PiotrFr - @wcaleniepchamsiewmultikonto: 
 "W mojej malej, spokojej miejscowosci w reg...

źródło: comment_1660462374L0Y8ZWlKrof0iTJSABytbL.jpg

Pobierz
@PiotrFr: Nie chce i nie bede wchodzic w zadne konflikty, tym bardziej internetowe, ale chodzi mi jedynie o dwie rzeczy:
- obiektywnosc w informacjach ktore przekazujesz
- przytaczanie negatywnych zdarzen na rowni z pozytywnymi

Bardzo fajnie, ze piszesz o innym panstwie oraz jestes zadowolony z zycia tam - wielu na tym skorzysta w rozny sposob (kulturowo czy moze i zarobkowo?) nie mam nic przeciwko.

Zawsze jednak sa dwie strony medalu, ktorych
@wcaleniepchamsiewmultikonto:

przytaczanie negatywnych zdarzen na rowni z pozytywnymi

Ale mam zmyślać, że ktoś mnie napadł, okradł czy coś żeby było wiarygodnie? Nie miałem zbytnio takich sytuacji. Dla mnie negatywnym doświadczeniem są trzodzący paryżanie na wakacjach, którzy myślą że wszystko im wolno. Dlatego np w Bretanii podpalali im samochody xD
Albo czekanie pół roku na szkołę, bo urząd pracy wybiera tańszą ofertę. Kij z tym, że różnica wynosi 100€.

Jesli chodzi o
@PiotrFr:

Nie. Paryż to jedno miasto, za bardzo rozrośnięte i przez to uciążliwe. Możesz spędzić 10 milionów Polaków w jedno miejsce, dorzucić do tego 2 miliony Ukraińców i mówić, że życie w środku tego to kwintesencja Polski i tego jacy są Polacy. A tak nie jest.


Dostaje sie ogolny zarys typowego mieszkanca, wiec opinia bedzie bardziej wiarygodna przez przebywanie z kims "typowym", zamiast dobrym Francuzem z bagietka pod pacha lub "zlym"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiotrFr: a jak tam z limitem promili do jazdy autem? Bo to może mieć duży wpływ. U nas piwko wypijesz i już lipa, jeśli limit byłby wyższy to takie piwko czy lampka wina nie stanowiła by problemu...