Wpis z mikrobloga

#bmw #agresjadrogowa #stopcham #kretynnadrodze #policja

Generalnie to jestem pod wrażeniem siły internetu, bo nigdy takie sytuacje się nie działy, że poszedł w końcu uzasadniony publiczny lincz na frajera który nie umie się poruszać samochodem po A1. Mam nadzieję, że to dopiero początek, i takie sytuacje będziemy piętnować. Policja jest nieudolna, jedyne co może zrobić to wystawić mandat, zapewne podliczą wykroczenia i chłop wyjdzie lżejszy jedynie o kilka tysięcy które g---o mu zrobi, bo to miesięczna rata leasingowa tej beemki. To właśnie samosądy które dzieją się w internecie czynią cuda - I zareagował rząd na kwestię zatrutej Odry, i uwolniono Tomka Komendę, i pojechano po praktykach Kii która ma w dupie klientów serwisu. Mam nadzieję, że jeśli takie akcje będą się działy to całe wirtualne środowisko będzie jeszcze bardziej bezlitosne wobec bezmózgów którzy są potencjalnymi mordercami na drogach.
flimbo123 - #bmw #agresjadrogowa #stopcham #kretynnadrodze #policja 

Generalnie to...

źródło: comment_1660402656nCxcMFOatr98M9YhA1IKPY.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flimbo123: XD chłopie ty masz 13 lat?:D kisnę przemyślenia godne wykopka. Nie opowiadaj tego ludziom na żywo, bo te przemyślenia to wrażenie zrobić mogą jedynie na patusach i innych odpadach genetycznych.
  • Odpowiedz
@flimbo123: nie będzie tak łatwo, policja już zapowiedziała że nie będzie nakładać mandatu tylko skieruje sprawę do sądu, jedyne co mogą podliczyć to punkty karne. Po cichu liczę że jak już się zgłosi na komendzie to policja zatrzyma mu prawko do czasu rozprawy. Normalnie to by się wykpił i powiedział że nie pamięta komu pożyczył auto, tutaj nie ma takiej możliwości, co dosyć rzadko się zdarza w takich sytuacjach, bo
  • Odpowiedz