Wpis z mikrobloga

@lohmeyer: ale wam się pali pod dupami, dokopiecie się do 966 roku byle tylko pokazać

AAaaa za PEŁO...

Oni też kiedyś tak zrobili...

A w ogóle to Hitler...


PS przypomnij mi kto w 2005 rządził w Polsce, bo zaraz się będziesz musiał tłumaczyć z decyzji świętego Lecha przed swoim panem Jarosławem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale wam się pali pod dupami, dokopiecie się do 966 roku byle tylko pokazać


AAaaa za PEŁO...

Oni też kiedyś tak zrobili...

A w ogóle to Hitler...


@Igbt: Masz jakieś urojenia? Nigdzie nie wspominałem nic o polityce. Odejdź od telewizora i ochłoń trochę.

PS przypomnij mi kto w 2005 rządził w Polsce, bo zaraz się będziesz musiał tłumaczyć z decyzji świętego Lecha przed swoim panem Jarosławem ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 1
@lohmeyer no i wybudowana jest oczyszczalnia elektrolizer jest postawiony membranowy, co Ty myślisz że zmiana trwa miesiąc? XD W porównaniu do ZAKu to Rokita jest czysta firma chemiczna. Zresztą spróbuj jakikolwiek zrzut ścieków ustalić z oczyszczalnia to życzę powodzenia xd. Tam pracują ludzie w wydziale ochrony środowiska i w oczyszczalni którzy serio walczą o to aby produkować jak najmniej odpadów ale lepiej mieć urojenia że Niemcy spuścili ścieki do Odry xd. Szczególnie
  • Odpowiedz
no i wybudowana jest oczyszczalnia elektrolizer jest postawiony membranowy, co Ty myślisz że zmiana trwa miesiąc?


@Yjyh: czy ty serio bronisz firmy, która zrzucała ścieki z rtęcią prosto do Odry, bo nie przeszła jeszcze na elektrolizer membranowy?

ale lepiej mieć urojenia że Niemcy spuścili ścieki do Odry xd


No, badania które ujawniły wtedy obecność 12 z 33 tzw. substancji priorytetowych
wyszczególnionych w Ramowej Dyrektywie Wodnej UE to są moje urojenia.
Może
  • Odpowiedz
  • 3
@lohmeyer ja bronie tego że masz urojenia że Pan Klaus przyjechał i odkręcił zawór z rtęcią spuścił do Odry xd. Ale miej swoje odklejenia każdy może mieć swoje xd.
  • Odpowiedz
ja bronie tego że masz urojenia że Pan Klaus przyjechał i odkręcił zawór z rtęcią spuścił do Odry xd


@Yjyh: Taka jest chronologia. "Pan Klaus" wykupił polski zakład po czym odkręcił zawór z rtęcią i spuścił ją do Odry. To są udokumentowane wydarzenia, wg twojej definicji tzw. urojenia.
  • Odpowiedz