Wpis z mikrobloga

@bary94pl: Ale ja nie mówię bakłażanie o aparatach z funkcją błysku przy robieniu zdjęcia. Jakiekolwiek źródło światła skierowane na oczy kota w nocy odbije je. Wystarczy, chociażby latarka, reflektory samochodu albo cokolwiek innego. Zauważ, że kopacz trzyma chłopu przy mordzie pochodnię. Poza tym zdjęcie z flashem tak nie wygląda. Widać, że co najwyżej konia trzepiesz w nocy, a nie fotki robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PuriPuriPrisna: Z pewnością te dwa pełzacze biegnące w dużo większej odległości od źródła światła i patrzące w innym kierunku niż centralnie na nie też odbijają światło od wszystkich oczu jednocześnie. Nie będę się tu sprzeczać z wami, bo nie taki był cel mojego wpisu, ale dla mnie ten efekt jest zwyczajnie przesadzony i tyle. Tylko przypomnijcie sobie o tym wpisie, jak gra wyjdzie i będziesz sobie szedł bez pochodni, a te
Pobierz bary94pl - @PuriPuriPrisna: Z pewnością te dwa pełzacze biegnące w dużo większej odle...
źródło: comment_1660334113aGnFLzOzY0Go37AfDS8X20.jpg
@bary94pl: O nie, oczy pełzaczowi się będą świecić, no nie przeżyję tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat do pełzaczy nie mam tutaj zastrzeżeń żadnych. Imo wyglądają bardzo dobrze i to odświeżenie do mnie przemawia. Bardziej bym już się na Twoim miejscu (i swoim) #!$%@?ł do orków, bo wyglądają jak Hólk albo orkowie z Arcanii, a nie Gothic I & Gothic II.
Pobierz PuriPuriPrisna - @bary94pl: O nie, oczy pełzaczowi się będą świecić, no nie przeżyję ...
źródło: comment_1660334542NROrqjaFH22CzcR28IzPe0.jpg