Wpis z mikrobloga

@Devhar włoskie pendolino jakby polska firma nie mogła tego wykonać, i reszta zbudowana za kasę z unii którą trzeba potem oddać. No rewelacja xD przypomnę ci, że potem 1/3 Polaków wyjechała żeby te kredyty spłacić, bo za polską pensję na światło w mieszkaniu brakowało.
  • Odpowiedz
włoskie pendolino jakby polska firma nie mogła tego wykonać


@TenOdMirabelek: No to czemu nie wykonała?

i reszta zbudowana za kasę z unii którą trzeba potem oddać


@TenOdMirabelek: A skąd mieli tę kasę wziąć? Przynajmniej kasę wtedy dostawaliśmy, teraz nie dostajemy NIC dzięki obecnemu rządowi i ich gierkom

przypomnę ci, że potem 1/3 Polaków wyjechała żeby te kredyty spłacić, bo za polską pensję na światło w mieszkaniu brakowało.


@TenOdMirabelek: Z
  • Odpowiedz
@Devhar

Moim zdaniem teraz większość sobie radzi. Jeśli ktoś po podstawówce chce zarabiać miliony to ani w tym ani innym kraju. Ja w 2011 poszedłem do pierwszej pracy, połowę pensji wydawałem na paliwo. Od 2020r szkoliłem się w danym zawodzie X, gdzie na start dostałem 3500 na rękę a teraz mam dwa razy tyle. Nie będę się z TB kłócił, bo uważam, że ani PIS ani PO nic dobrego nie wniosą do
  • Odpowiedz
Oddajcie te czasy z powrotem, proszę (,)


@Devhar: popieram. Tusk już wtedy prawdopodobnie szykował się do wyjazdu. Może znowu wyjedzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
włoskie pendolino jakby polska firma nie mogła tego wykonać


@TenOdMirabelek: która polska firma na tamte czasy była w stanie zapewnić składy o takiej samej specyfikacji technicznej? trochę się interesuje koleją i chętnie się dowiem, bo może mi coś umknęło ale nie przypominam sobie by jakakolwiek polska firma w tamtym okresie była w stanie dostarczyć takie zestawy
  • Odpowiedz