Wpis z mikrobloga

Cały czas jestem niemal pewien że nic już w tym kraju nie będzie mnie w stanie zaskoczyć i jakże cały czas uświadamiam sobie jak bardzo się mylę, niby się powinienem przyzwyczaić a i tak jak zawsze czuję żal, smutek i #!$%@? tym co się dzieje, kolejny raz czuję jak granica została przekroczona a i tak zaraz wypłynie jakaś kolejna afera i znowu będzie to samo, a najgorsze że nie mogę się niczego konkretnego dowiedzieć z państwowych mediów, nawet żadnego alertu RCB, nic, null, zero. Zamiast tego prędzej znowu usłyszę #!$%@? o Czajce albo czymś innym, bo na pewno ma to jakiś związek z rządem, gdyby to był ktoś z opozycji już dawno byłoby grillowane jak Czajka 24/7, muszę się posiłkować zachodnimi mediami, zupełnie jakbym żył w ZSRR i był 1986, gdzie również starano się zakryć katastrofę, a niektórzy śmieją się jeszcze z ruskich i ich propagandy, przecież polska i ruska propaganda się niczym zbytnio nie różni a wy kpicie jeszcze z ruskich xD. To jest tragedia jak ten kraj się cofnął w rozwoju, jak aspirowaliśmy do naprawdę czegoś konkretnego, a jak przez te 7 lat się stoczyliśmy, każdy kto nadal popiera ten rząd nie zasługuje na żaden szacunek i nazywanie się Polakiem. Jeśli ten rząd znowu wygra wybory za rok to ten kraj jest stracony, to będzie znak że nie zasługujemy na to by mieć jakiekolwiek prawa i najlepiej oddać całe państwo Niemcom, dać polaczkowi decydować to widać jak to się wszystko kończy. To jest dramat.

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpodludzi #bekazpolakow #neuropa #4konserwy #konfederacja #odra #gorzkiezale #zalesie #polska a raczej #chlewobsranygownem #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach