Wpis z mikrobloga

@Christoph_4: Tusk jest cynicznym kłamcą, tak samo jak PiSiory, dalej go nienawidzę, obiecywał złote góry a jak zobaczył że mu się grunt pod nogami pali to uciekł do Brukseli, ogólnie większość ustaw przez niego wprowadzonych było krzywdzące dla naszego kraju
@MaSacrator: pisowcy nasrali chcąc zrobić innym na złość, a sami w tych odpadach wyląduje.

Prosta zasada znana od wiekow: wróg mojego wroga jest moim przyjęcielem. Betonu nikt nie ruszy, ale resztę społeczeństwa może to popchać w stronę głosu na Tuska. Jarek nieświadomie zrobił mu marketing dekady.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kolarzino: racja, szkoda że typek wyżej nie ma pojęcia o co chodzi, jeszcze broni Tuska wmawiając mi że jestem jakimś zwolennikiem PiS którym tak bardzo gardzę, ale nie wolno zapominać że PO sprywatyzowało prawie 1000 spółek, wyprzedali co się dało, a o przekrętach PiSu nie wspominam bo wszyscy wiemy jak było z wyborami, maseczkami, respiratorami i jakimi PiSowcy są kanaliami, PO-PiS jedna mafia i chyba nie ma obecnie żadnej Partii w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Christoph_4: idź chłopczyku pograj na konsoli, powysylaj ludziom trochę "XDDD", posłuchaj Popka którego tak wrzucasz na walla, ale proszę cię... Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz bladego pojęcia