Wpis z mikrobloga

Kiedy ktoś pisze: "jak wygra PO to rozlicza PiS i wsadza ich do więzienia"
xD, nikt nikogo nie wsadzi, oni tam wszyscy się kryją nawzajem a te ich wojenki to na pokaz żeby teatr dla Polaków trwał. Nikt nie pójdzie do więzienia za wybory kopertowe, fatalna sytuacje w służbie zdrowia, inflacje, ani teraz za zatrucie odry. Po prostu - kolegów po fachu się nie gnębi żeby samemu potem nie być gnębionym.
#polska #polityka #odra #takaprawda
p.....n - Kiedy ktoś pisze: "jak wygra PO to rozlicza PiS i wsadza ich do więzienia"
...

źródło: comment_1660279134MImUcx3d5kv5M5ktk6wRcV.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poszedlem do IT bo moje zainteresowania to matematyka i fizyka, a informatyka to cos co pozwala przelozyc te rzeczy na praktyke. To ty tutaj stawiasz zalozenie ze studiujac IT jestes kims, dla mnie to smieszne, bo bylem z 200 osobami na kierunku i widzialem co wiekszosc studentow soba reprezentuje, np na 1 roku byla sytuacja z prostym zadaniem z rachunku prawdopodobienstwa i typ wzial zly wzor (tzn mogl sam wyprowadzic ale wzial wzor z neta) na prawdopodobienstwo [zdarzenia niezalezne vs zalezne od siebie] i mu wyszlo 1/2 razy mniej albo wiecej. I ani on ani prowadzacy cwiczenia nie doszli co jest nie tak xDDD


@NewBlueSky: tak oczywiście jesteś geniuszem a cały świat to debile xD jesteś genialny bo raz zauważyłeś że wykładowca się pomylił, ale jesteś tak upośledzony społecznie że nawet im nie powiedziałeś co jest nie tak xD
To że anegdotkę traktujesz jako dowód tego że większość jest głupia a ty genialny pokazuje tylko jak tępą jednostką jesteś. Pokazujesz tym że te studia zupełnie nic ci nie dały bo jesteś zwyczajnie idiotą.

Jestem madrzejszy, bo brzydze sie manipulacjami,
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: tak oczywiście jesteś geniuszem a cały świat to debile xD


@TurboDynamo: dokladnie, ja mam jakis ambitny cel i wewnetrzne zainteresowania ktore prowadza mnie dana sciezka kariert. I wychodze poza twoj schemat isc na studia IT i podniecac sie ile to sie nie zarabia, co (stety, moge byc lepszy tylko dlatego ze inni mysla slabiej) nie sprawi ze bedziesz madrzejszy.

@TurboDynamo: wszystko zalezy od kontekstu zdania,
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Ogólnie PO vs PiS to klasyczny przypadek socjologicznej dyskusji jakichś dwóch spolaryzowanych społecznośći. Z punktu widzenia obserwatora pobocznego obie partie są złe. Natomiast ta strona, która kreuje się na opozycje ciągle strzela sobie w kolano, bo zamiast być opozycją to chciałoby zjeść ciastko i mieć ciastko, czyli poudawać opozycje, a do tego przemycic swoja marna narracje i ciągle ponosi kleski przy probie tego przemycania.
  • Odpowiedz
dokladnie, ja mam jakis ambitny cel i wewnetrzne zainteresowania ktore prowadza mnie dana sciezka kariert. I wychodze poza twoj schemat isc na studia IT i podniecac sie ile to sie nie zarabia, co (stety, moge byc lepszy tylko dlatego ze inni mysla slabiej) nie sprawi ze bedziesz madrzejszy.


@NewBlueSky: no to coś ci powiem - większość twoich kolegów ze studiów których uważasz za idiotów myśli o sobie dokładnie tak samo jak ty. I tak samo jak ty ich tak oni mają ciebie za debila bez zainterssowan.
Oprócz wysokich mniemań nie masz nic na potwierdzenie swojego geniuszu. Zupełnie nic. Cel? Zainteresowania? K---a typie to ma każdy. U mnie 90% roku miało cel pracować dla Tesli albo CERNU.
Jestes żywym dowodem na to że cele i zainteresowania o niczym nie
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: A o czym mają swiadczyc? Cel i zainteresowania są dla mnie, utwierdzaja mnie w mojej unikalnosci.

Dla ciebie osiagnieciem jest potrollowanie na wykopie, pokazanie swojego prostactwa i poflexowanie sie studiami + zarobkami. Ohydne.

Jakbys rzeczywiscie popieral PO to bys nie manipulowal tylko staral sie polepszyc ich podejscie do ludzi. Bo nie wygraja walki o centrystow przez manipulacje czy byciem mniejszym PiS. Centrysci sa na rozdrozu i wybiora logicznie najlepsza
  • Odpowiedz


@TurboDynamo: W momencie jak identyfikujesz (podalem wprost) ze jestem centrysta to powieniens zmienic narracje aby zwiekszyc swoja efektywnosc. Nie jestem polakiem robakiem jak typowy wyborca populistycznych partii aby manipulacja na mnie dzialala.

Masz 0 pojecia o erystyce a chcesz sie bawic w dyskusje
  • Odpowiedz
A o czym mają swiadczyc? Cel i zainteresowania są dla mnie, utwierdzaja mnie w mojej unikalnosci.


@NewBlueSky: problem w tym że nie jesteś unikalny. Jesteś takim samym debilem jak reszta korwinistów która z tego wyrasta po studiach

Dla ciebie osiagnieciem jest potrollowanie na wykopie, pokazanie swojego prostactwa i poflexowanie sie studiami + zarobkami.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: jesteś takim debilem że nazywasz Korwina centrystą xD ale to ja manipuluje xD


@TurboDynamo: gdzie tak napisalem, jestes tragiczny, nie umiesz czytac ze zrozumieniem, tworzysz chochoła, wyzywasz mnie od niego. I tak wlasnie dlatego jestes manipulatorem.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: no tak ja jestem manipulantem a ty jesteś wyborcą Korwina który jest wyjątkowy mając wszystkie cechy jak wszyscy jego wyborcy.


@TurboDynamo: tak, zaglosowalem kiedys na partie korwina, musze teraz liczyc sie z tym brzemieniem xDD

A co powiesz o populistycznych wyborach co wlasnie wybieraja miedzy PiS czy PO, czy teraz jesli zmienia na PO to nadal zostana ukamieniowani za to ze kiedys byla odwrotna sytuacja i liczyli
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: oczywiście że będę głosował na PO bo w przeciwieństwie do ciebie jestem wystarczająco stary żeby pamietac ich rządy i że na dzisiejsze standardy były nawet liberalne. Ale ty jesteś zakutym łbem pełnym frazesów więc to do ciebie nigdy nie dotrze. Żeby mówić że PiS i po jest tym samym to trzeba po prostu zamienić się z chujem na łby.

Mało tego trzeba być zwykłym durniem który nie rozumie że
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: czyli ustalilismy, ty masz nostalgie. Ja mam logiczne myslenie i wybor xD dzieki za oferty manipulacji, wole zostac przy uzywaniu mózgu.

Jest tym samym, w momencie jak zmieniała sie wladza z PO na PIS to PIS zgrywał opozycje, która ma wszystko zmienić, udało im co oznacza, ze wlasnie ci ludzie jak ty, ktorzy manipuluja i daja sie manipulowac zmienili wtedy zdanie. Pózniej PiS zaczal odwalac, a PO zamiast stac
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: jaka nostalgie xD na dzisiejsze standardy PO była liberalna i tyle w temacie. Tu nie ma co dyskutować.

Manipulacja to jest porównywanie PO do PiSu. To są zupełnie inne partie o zupełnie innym profilu.
  • Odpowiedz
liberalna


@TurboDynamo: chyba na standardy obecnych liberałów z USA, ktorzy nie sa liberalni na liberalne standardy sprzed kilkudziesieciu lat. Czyli wychodzi na to ze lepiej glosowac na Konfederacje.

To ze masz niski poziom i rozwazasz liberalizm na podstawie 2 partii w polsce, tudzien 2 partii w USA (to oni popularyzuja ta forme polityki jako "liberals") nie znaczy ze inni maja podobne ograniczenia. Przestan powtarzac haselka xD
  • Odpowiedz
chyba na standardy obecnych liberałów z USA, ktorzy nie sa liberalni na liberalne standardy sprzed kilkudziesieciu lat. Czyli wychodzi na to ze lepiej glosowac na Konfederacje.

To ze masz niski poziom i rozwazasz liberalizm na podstawie 2 partii w polsce, tudzien 2 partii w USA (to oni popularyzuja ta forme polityki jako "liberals") nie znaczy ze inni maja podobne ograniczenia. Przestan powtarzac haselka xD


@NewBlueSky: czyli klasycznie nie masz pojęcia
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: czyli klasycznie nie masz pojęcia o procesach politycznych więc się wypowiadasz jakbyś wiedział o tym wszystko. Takie jest teraz okno overtona i tyle. Polityka nie działa w sposób skakania miedzy skrajnościami tylko to ewolucyjny proces.


@TurboDynamo: to ty nie masz pojecia, ograniczasz sie do 2 popularnych partii i myslisz ze caly swiat kreci sie w takim systemie xD okno to jest manipulacja. A kiedys partie byly bardziej
  • Odpowiedz