Wpis z mikrobloga

Kiedy ktoś pisze: "jak wygra PO to rozlicza PiS i wsadza ich do więzienia"
xD, nikt nikogo nie wsadzi, oni tam wszyscy się kryją nawzajem a te ich wojenki to na pokaz żeby teatr dla Polaków trwał. Nikt nie pójdzie do więzienia za wybory kopertowe, fatalna sytuacje w służbie zdrowia, inflacje, ani teraz za zatrucie odry. Po prostu - kolegów po fachu się nie gnębi żeby samemu potem nie być gnębionym.
#polska #polityka #odra #takaprawda
p.....n - Kiedy ktoś pisze: "jak wygra PO to rozlicza PiS i wsadza ich do więzienia"
...

źródło: comment_1660279134MImUcx3d5kv5M5ktk6wRcV.jpg

Pobierz
  • 48
dobrs widze ze trafiłem na pożyteczny beton xD


@NewBlueSky: bardzo ładnie opisaleś sam siebie. Centryści to kryptopisowcy.

na typowego niewyksztalconego polaka


@NewBlueSky: dziekuje panu, jestem mgr inż informatyki, programista 15k xD jedyna niewykształcona osoba to ty

ktoremu nawet manipulacja (erystyka) nie wychodzi, bo bije od niego prostactwo


@NewBlueSky: ty jesteś tak tępy że nawet nie widzisz jak jesteś manipulowany i nieświadomie wspierasz pis.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo: tez jestem po infie, tylko ja skonczylem na inz i dopiero zaczynam, strasznie cringe jestes. Widziałem tobie podobnych, szli na mgr chociaz nic soba nie reprezentowali ale musieli uzupelnic ta pustke i nijakosc.

Ja jestem inny niz wy peosci ludzie.od urodzenia brzydzę sie manipulacjami i waszymi grami etos i patos. Nie staraj sie zrozumiec perspektywy kogos lepszego bo tylko sie osmieszasz z tymi populistycznymi tekstami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo: jak widzisz uzyskanie tytulu magistra nie pomoglo uzupelni braków w myśleniu, ktore masz od urodzenia. XD

Zgrywasz oświeconego manioulanta. A jestes ponizej robaka co patrzy na swiat oczami swojego psychologa.
@NewBlueSky: to ty jesteś manipulantem a nie ja. Hejtujac opozycję wspierasz PiS. Tyle. Więc jesteś pisowcem eot


@TurboDynamo: dobra juz mam pewnosc ze trollujesz, rzucasz same hasla i masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, wszystko jest wyimaginowana projekcja twojego slabego mózgu, a do tego 0 logiki, przeciez taki czlowiek by nie zdal (chociaz byla latwa) matematyki na studiach xD 0 zdolnosci wnioskowania.
@NewBlueSky: To mówienie o twojej wyjątkowości tyko utwierdza mnie w przekonaniu jak bardzo jesteś ograniczony. Nie jesteś wyjatkowy- jesteś zmanipulowany jak reszta pisowcow, jesteś tylko kolejnym śmieciem który zazdrości innym a więc umniejsza ich dokonaniom. A poczucie wyjątkowości jest częścią tej manipulacji.

Nie różnisz się zupełnie niczym od babki oglądającej TVP. Ona też myśli że jest wyjątkowa bo posiada wiedzę rozpoznawania kto jest zły a kto dobry.
@NewBlueSky: To mówienie o twojej wyjątkowości tyko utwierdza mnie w przekonaniu jak bardzo jesteś ograniczony. Nie jesteś wyjatkowy- jesteś zmanipulowany jak reszta pisowcow. A poczucie wyjątkowości jest częścią tej manipulacji.


@TurboDynamo: zostales zsymetryzowany typie i nawet sie nie skapnales, nie podales zadnego uzasadnienia swojego bólu dupska i tylko sie placzesz pod nogami w konwulsjach kalowych

Fakty:
Manipulujesz i sie zesrales
Pis moze i byc gorsze niz PO ale PO to
@NewBlueSky: Jesteś tylko jednym z wielu trybików którzy poszli na IT i myślą że są kimś wyjątkowym a tak na prawdę są tylko kolejnym durniem myślącym że jak zarobi więcej to znaczy że jest mądrzejszy.

zostales zsymetryzowany


Zezlomowalem cię totalnie. A teraz idź grzecznie głosować na Kukiza który wspiera wszystkie pomysły PiSu.
@TurboDynamo: nie myl mnie ze soba xD poszedlem do IT bo moje zainteresowania to matematyka i fizyka, a informatyka to cos co pozwala przelozyc te rzeczy na praktyke. To ty tutaj stawiasz zalozenie ze studiujac IT jestes kims, dla mnie to smieszne, bo bylem z 200 osobami na kierunku i widzialem co wiekszosc studentow soba reprezentuje, np na 1 roku byla sytuacja z prostym zadaniem z rachunku prawdopodobienstwa i typ wzial