Wpis z mikrobloga

Cześć,
Stoję przed wyborem kolejnego/drugiego telefonu. Teraz używam Realme 7 Pro i w sumie jestem z niego zadowolony. Jedne czego mi może brakuje, to ładowanie indukcyjne - może, ponieważ nigdy nie miałem telefonu z tego typu ładowaniem. Mam słuchawki i zegarek ładowane indukcyjnie, super sprawa. Mocno sobie chwalę szybkie ładowanie, nauczyłem się ładować telefon chwilę przed wyjściem. Aparat jest mi obojętny, a nawet zbędny. Reszta rzeczy w sumie obojętna.
Teraz mam do wyboru nowego Samsunga A52s 5G i używanego Huaweia P30 Pro. Huawei był używany może dwa miesiące i wygląda praktycznie jak nowy. No i teraz pojawia się pytanie, warto się pchać w starego flagowca, czy może lepiej brać Samsunga?
#telefony #smartfon #samsung #huawei
  • 9
@qfefgbythr: to będzie firmowy telefon. Mam do wyboru tylko te dwa modele
@goferek: Jaki czas temu bawiłem się S21 i nie było tak źle, ale faktycznie wolę nakładkę od Realme. Jak to jest w Huaweiu, tam też nakładka jest przesadnie rozbudowana?
@Salido: No właśnie, trochę wolno. Już przyzwyczaiłem się do tego, że 15 - 20 minut wystarcza mi na cały dzień, a w awaryjnych sytuacjach parę minut ładowania pozwoli na kilka godzin korzystania z telefonu.
@Frexor: sam wlasnie żegnam sie z Realme 7 Pro i uważam, że jest całosciowo lepszy niz Samsung a52s. Nie kupowałbym Samsunga spoza serii S. P30 pro mega udany model (dobry aparat na ktorym Ci nie zalezy) ale teraz też już najlepsze lata ma za sobą. Nie zmieniałbym Realme 7 pro na żadnego z tych dwóch.