Wpis z mikrobloga

@Ordo_Publius: Zero, zero i jeszcze raz zero.
Kult maryjny to diabelstwo w najczystszej postaci i nie ważne czy ma na imię Maria, Kybele, Izyda, etc. jak dalej ludzie modlą się do jakiś bożków pozując na świetojebliwych. Nothing has changed.
#balwochwalstwo #satanizm #izyda #kybele #grzech
Jr 44:

15 Wszyscy mężowie, którzy wiedzieli, iż żony ich składają ofiary obcym bogom, i wszystkie kobiety stojące w wielkiej gromadzie3 oraz cały lud mieszkający w ziemi
@DIO_: Ja tam na ogół z przerwami na bibliomancję jestem teistycznym agnostykiem pod wpływem filozofii niemieckiej i perskiej. Z Biblii wyniosłem pacyfizm i antyklerykalizm. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Protestanccy odklejeńcy mocno krytykują katolików za kult maryjny w sposób łopatologiczny że jak modlą się do Marii to zginą w męczarniach.
Ale fakt jest prosty, kult Jezusa, Marii, Józefa i świętych kłóci się z monoteizmem. Nawet jeśli KRK jakoś
@yahoomlody: Eksodus Izraelitów to też dziwna sprawa ponieważ główne dowody na eksodus to lud Hyksosów, imie Yakub-Har, lamentacje ipuwera faraon Amenhotep I z XVIii dynastii i późniejszy faraon Amenhotep iV ktory zmienił imię na Echnaton i wymienił kult Amena na Atona.
Bardziej przeszkadza mi wątek niewolnictwa i historyczne realia.
Skoro Hebrajczycy bylin prześladowani to nie mogli się rozmnażać na + a faraon musial być debilem skoro w epoce rolnictwa chciał pozabijać