Wpis z mikrobloga

Trochę na ostatnią chwilę, ale lato nie sprzyja mojej produktywności. Cieszę się, że w ogóle się wyrobiłam. :D

Dostałam taki o to zestaw:
1. Kupić sok Tarczyn, odkręcić nakrętkę i udać się do miejsca, o którym się przeczytało – wykonać zdjęcie.
2. Wykonaj dekorację w ramce.
3. Odpicuj auto – odkurzacz, myjnia i niech lśni.

No i właśnie, auto umyłam dosłownie dwa dni przed otrzymaniem zadań, a ze względu na to, że nie mieszkam w Polsce, pierwsze zadanie było mało wykonalne.
No ale dekoracja w ramce, fajne. Wymyśliłam sobie, że spróbuję zrobić taki papierowy, wielowarstwowy, podświetlany krajobraz. To z pewnością bułka z masłem, do tego mam dużo czasu na wykonanie zadania. Kupiłam ramkę, lampki LED i inne przydasie, zrobiłam wstępny, bardzo luźny szkic tego co chciałabym przedstawić… i praktycznie nie ruszyłam tego aż do wczoraj, kiedy w końcu zabrałam się do roboty, wiedząc że deadline zbliża się nieubłaganie.

Biorąc pod uwagę, że pierwszy raz robiłam coś takiego, oraz wykonałam to w jeden wieczór, na szybko i praktycznie na oko, to chyba nie jest źle. Ale zdecydowanie mogłabym zrobić wiele rzeczy lepiej, przede wszystkim wykonując porządniejszy szkic, poświęcając czas na dokładne wymierzenie i rozrysowane poszczególnych warstw, zamiast wycinać na oślep gdzie mi pasowało, oraz używając grubszego papieru.
Do tego jakbym znalazła grubszą ramkę, to zdecydowanie większe odstępy między warstwami i więcej samych warstw również dałoby lepszy efekt. Coż, będę wiedzieć na przyszłość. :D

Postanowiłam przedstawić krajobraz, który jest wspomnieniem zeszłego lata. Spędziłam je pracując na malutkiej wyspie, którą bardzo ciepło wspominam. Ot taka moja osobista pamiątka. Jest więc morze, wieża widokowa w kształcie żagla, która była punktem charakterystycznym dla tej wyspy, oraz foczki, które udało mi się tam czasami spotkać. ʕʔ

W komentarzu załączam mały gif z poszczególnych etapów, bo przyznam, że robiąc wczoraj wszystko na huzia nie myślałam zbytnio o jakimś porządnym udokumentowaniu całego procesu.

#mirkowyzwanie #handmade
psylocybina - Trochę na ostatnią chwilę, ale lato nie sprzyja mojej produktywności. C...

źródło: comment_1660243803PSBl1MWlIUkYP0fDBeBdVk.jpg

Pobierz
  • 7