Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #motoryzacja
podjarałem się na #bmw a konkretnie X4 F26 xDrive28i. Znalazlem ciekawą ofertę . Cena poniżej średniej ze względu na przebieg ale stan auta i jego dotychczasowe utrzymanie może zainteresować. I no właśnie o ten przebieg mi chodzi. Gość twierdzi że nie wymieniał rozrządu tylko napinał łańcuch przy 180kkm. Zna sie ktoś coś na tych silnikach albo czy konkretnie ma jakąś wiedzę nt tego modelu? Czego się obawiać? Wiadomo że trzeba się liczyć z jakimiś usterkami bo to w końcu 7 letnie auto ale nie chciałbym wymieniać silnika w ciągu najbliższych 3 lat (tak, chcę to wziąć w #leasing). Będę wdzięczny za pomoc
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
Zadzwon do serwisu i sie dopytaj. Nie wiem jak można bardziej napinac rozrząd skoro on już pracuje z napinaczem. Jak Ci w rowerze łańcuch sie wyciagnie ze zaczyna spadać to dokupujesz kolejny napinacz? Ale tak naprawdę to sie nie znam. Mam disla ze względu na negatywne opinie o benzynach w BMW
  • Odpowiedz
@biszcz: a jaki chciałbyś przebieg w 7 letnim aucie? Sami sobie krzywde robicie. Posiadam auto zaraz będzie drugi rok 90 tyś+ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co prawda trasy, ale jakbym nie jeżdził to nie kupiłbym nowego auta. W sumie to znam jedną osobę, która ma nowe auto już pewnie około 10 lat z przebiegiem 60 tyś. Auto nie jest na sprzedaż, a w kolejce do kupienia
  • Odpowiedz
@biszcz: brak kamery cofania, absolutnie niezbedna przy tym aucie(praktycznie zerowa widocznosc przez tylnia szybe.a i itak mimo kamery udalo mi sie szybe zbic i zrobic wgniota. Poszukaj wersji poliftowej po roku 2017 chyba.lepszy dashboard i wiekszy ekran . I wogole jakas bieda wersja, no ale to wszystko zalezy jaka kwota dysponujesz
  • Odpowiedz