Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 23
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:01, Czwartek, 11 sierpnia 2022. Imieniny: Klary, Zuzanny, Lecha. Słońce wstało dziś o 05:15. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 15 godzin i 12 minut, w zenicie znajdzie się o 12:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:28. Ciemna noc zapadnie o 22:07, ale gwiazd można wypatrywać od 21:10.
  • 18
Dzień dobry

@wyinwidualizowany: oooooo, kto to wrócił ( ʖ̯) a gdzie kitku? ʕʔ

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Jeżu, zmęczyłam się wczoraj, ale mama zadowolona. Plus nabawiłam się wczoraj jakiegoś zatrucia, to już w ogóle (
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi @lrllrlrr @RudzielecZakapowy

no dzien dobry @wyinwidualizowany tesnilismy po tobie no i ja bylem dzisiej na zakupach musialem suszarke do ciuchuw kupic tako wieze taka no i zelki kupilem z action ale fujka sa znaczy hgaribo paski ruzne smaki i posypane jakims guwnem myslalem ze kwasne beda