Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#urbex #turystyka #latarki Możecie polecić jakąś latarkę, do oświetlenia połowy lasu (albo całego :P ). Taka, którą przy okazji przyczepię do szelki czy innego roweru. Wiadomo, że zasilana elektrownią z ogniw i soczewką z teleskopu kosmicznego, ale, jako, że to nie zastosowanie profesjonalne, tylko rekreacyjne, to też w takiej cenie zbalansowanej z oczekiwaniami? :)
No albo po prostu dobra konfiguracja diada, sterownik blanla bla, byle dało się gotowca znaleźć :)
  • 32
@10129: Latarki za parę złotych to takie gówno, że szkoda w ogóle o nich mówić, za kilkadziesiąt złotych jest podobnie, użytkowałem i nie polecam. Rynku 100-200 zł nie znam, ale sam kiedyś złapałem na promce za 100 zł Olighta S2R II Baton (teraz kosztuje 280) i to bardzo dobra latarka, ale szczerze mówiąc na dłuższy wypad, to średnio, bo akumulator na mocniejszym trybie wytrzyma z 5 godzin. Do takiego casualowego używania
@OktawianAugust: nie mówię o tych za 50zł, ale do 200zł masz convoye z stabilizowanymi sterownikami, a piszesz to jakoby tylko badziew był.

Jak się ma konkretne wymagania, typu te 500 lumenów przez 400 minut to jasne, trzeba będzie zapłacić więcej za coś z efektywnym sterownikiem, ale większość ludzi takich wymagań nie ma.

też zauważ, że olight warrior 3s kosztujący 550zł ma 155 minut przy stabilnych 800 lumenach, sofirn sp35 ma 140,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OktawianAugust: nie znam tego modelu, ale osobiście, niezależnie od latarki i tak zawsze mam pełną kieszeń zapasowych ogniw. Bo jednak wybierać się z latarką bez zapasu to jak z telefonem bez powerbanka ufając, że na bank duża bateria mu starczy w nieoczekiwanej sytuacji :)
@m0d3_m4_d0wna: @JohnnyAK11:

Znalazłem za 107eur coś z takim tytułem:

Akumulatorowa latarka LED Sofirn Q8 Pro, 11000 lumenów z 4 diodami LED XHP50.2, bankiem mocy telefonu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ECMAlover: US $98.39 18%OFF | Sofirn EC06 Super Powerful LED Flashlight 16000lm USB C Rechargeable 21700 Anduril 2.0 Torch with CREE XHP50B Reverse Charging
https://a.aliexpress.com/_vapyrp

Tu tez niezła latarka na 3x21700. Link prowadzi do oficjalnego sklepu sofirn na aliexpress. Możesz poszukać recenzji w internecie. Widzę, że generalnie mocno podrożały latarki.

Jeszcze Q8 pro z oficjalnego sklepu sofirn:
US $92.24 20%OFF | Sofirn Q8 Pro Powerful 11000lm LED Flashlight USB C Rechargeale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m0d3_m4_d0wna: Stawiam na Q8. Nad mocowaniem będę się martwił później :) Wygląda na świetny balans ceny, mocy i rozmiaru i zawsze mogę nią podładować mojego pedalskiego efajka albo dać komuś w łeb :)
też nie brałem światełek z amazonu, ale jak na ali, to za późno sobie przypomniałem :/

Dzięki mireczku!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m0d3_m4_d0wna: tak napisali, zobaczymy, ale osobiście mi na tym nie zależy :) Zawsze mogę zrobić by odwrotnie i wyciągnąć ogniwa z mojego pedalskiego efajka i włożyć latarce :)
A tak poważnie, to jeszcze nie sprawdzałem sp36 i jeszcze nie zamówiłem, bo i tak jest weekend :)