Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#urbex #turystyka #latarki Możecie polecić jakąś latarkę, do oświetlenia połowy lasu (albo całego :P ). Taka, którą przy okazji przyczepię do szelki czy innego roweru. Wiadomo, że zasilana elektrownią z ogniw i soczewką z teleskopu kosmicznego, ale, jako, że to nie zastosowanie profesjonalne, tylko rekreacyjne, to też w takiej cenie zbalansowanej z oczekiwaniami? :)
No albo po prostu dobra konfiguracja diada, sterownik blanla bla, byle dało się gotowca znaleźć :)
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jajoglowiec: miałem, fajnie byłoby coś mocniejszego, ale jako kieszonkowy przyjaciel też polecam :) Daje radę mimo rozmiarów :)

@dzierzgos: a tego nie znam, ale pierwsza cena, jaka mi wyskoczyła, to > 5k PLN. Czy ja wiem, czy chcę, żeby latarka kosztowała tyle, co moja hulajnoga, rower, plecak i go pro razem wzięte z biletem na lot apollo 13... :)
@ECMAlover: Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł do
@majk90:

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.
to po 10 sekundach masz
Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
@majk90: pasta pastą, ale są dwa fora o latarkach w polskim internecie, z czego jedno zamknięte bo była jakaś wielka drama i kłótnia była tak duża, że się zamknęli xD