Wpis z mikrobloga

@lisek_xd Jestem w twoim wieku i naprawdę nie widzę powodu do zmartwień. Zakładając, że będzie to typowe polskie wesele to masz okazję walić wódę do białego rana z wąsatymi Januszami. Osobiście uważam to za dużo bardziej zabawne doświadczenie niż pójście z kobitką. Dziewczyna nie da ci za dużo wypić, a często jeszcze nie daj Boże będzie chciała tańczyć albo wracać do domu w połowie zabawy. Moim zdaniem się jeszcze zdążysz naużerać z
@lisek_xd: Jestem starsza od Ciebie i też mam wesele, na które idę sama (z wyboru). Nie wyobrażam sobie ciągnąć kogoś na siłę i uzależniać zabawę od towarzystwa drugiej osoby. To Twoi znajomi, może będą też inne znajome gęby (znasz tylko pare młoda?), więc nie będziesz tam sam, a i zabawa i tak będzie przednia. Baw się dobrze. A znajomym powiedz, że kobita zrezygnowała i przyjdziesz sam, i to najlepiej teraz (uprzedź
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@lisek_xd: raz się dziewczyna posprzeczala.z siostra i powiedziała, że nie idzie na jej wesele i też myślałem że będzie totalna #!$%@? a to było najlepsze wesele na jakim byłem bo przetanczylem całą noc z różnymi laskami a nie non stop z jedna, polecam w #!$%@?. Plus dasz dwa razy mniej w kopercie xdd poszedłbys z jakąś randomowa laska u musiałbyś za nią zapłacić i jeszcze ja zabawiać, to już lepiej na
Wejdź sobie na tinder/Badoo i wpisz w profilu że szukasz partnerki na wesele, dużo dziewczyn lubi takie imprezy i darmową szamę, może jeszcze coś się znajdzie. Ja w takich przypadkach nigdy problemu nie miałem
Wiadomo, że siedzenie i gapienie się w talerz, kiedy inni się bawią nie jest komfortowe, ale wierz mi, że te parę godzin szybko zleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też miałem kiedyś nie iść, bo sam byłem, ale ostatecznie poszedłem i potem kumpel mi podziękował, że "wie jakie to jest poświęcenie" i że jest mu bardzo miło. Do dzisiaj mam z nim kontakt, pomimo że ma już swoją rodzinę,