Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #komputery #kartygraficzne
Miałbym okazję kupić od szwagra części z kompa, gpu rtx 2070 s i procek ryzen 1600. Myślicie czy warto? Aktualnie nie mam żadnego kompa do pogrania, w szafie leży mi GTX 960. Monitor 144 Hz 1440p ale to dla wygody pracy.

Czy ten RTX 2070S pociągnie gierki jakiś czas jeszcze czy szkoda kasy i bez 10 tysięcy na 3090 Ti nie ma co myśleć o graniu?
  • 6
@FLAC:

bez 10 tysięcy na 3090 Ti nie ma co myśleć o graniu?


XD

Ja śmigam na 10 letnim kąkuterze i zaufaj mi, nie ma powodu do nudy. W najnowsze tytuły AAA może nie zagram, ale mniej wymagające gierki już tak. A jak coś źle chodzi to odpalam GFNow i śmiga elegancko. Granie w chmurze też jest dobrym rozwiązaniem
@FLAC: Jako właściciel rtx 2070s powiem, że póki co nie znalazłem gierki, która w ultra nie pójdzie. Myślę spokojnie na kolejne kilka lat wystarczy (wiadomo, że z czasem trzeba będzie przechodzić na high-medium, ale to jest nieuniknione)
@Fuilares: ja dużych wymagań nie mam, ale mój aktualny PC do codziennego zastosowania nawet nie uciągnie minecrafta płynnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale bym sobie pograł np beamng drive albo kerbale, ma wyjść 2 część za jakiś czas
@FLAC 3090ti wystarczy na dłużej niż 2060 :)) ja np mam Radka 5700 i jeszcze ciągnie nowsze gry w 2k na ultra, ale już muszę wymieniać bo powoli zbliżam, się, do granicy 30 fps :)
@FLAC GPU nie takie złe ale ten ryzen to mehh. Pierwsze ryzen co tu się oszukiwać były słabe w grach.

Kwestia ceny i płyty głównej czy można by w przyszłości na cos mocniejszego zmienić ew.