Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozstanie #rozowepaski #niebieskiepaski
Panie i Panowie proszę o poradę
Dziewczyna rozstała się ze mną ponad rok temu, z tego powodu że zaczeliśmy się oddalać. Zerwała całkowicie kontakt, praktycznie nie dając znaku życia, brak odpisywania, częściowe blokowania. Strasznie trudno to przeżyłem i trzyma niestety mnie to do dziś. Nie jestem w stanie o niej zapomnieć, ciągle tęsknię za nią, myślę o niej codziennie, co moglibyśmy robić gdybyśmy byli dalej razem. Próbowałem już wszystkich technik na otrząśnięcie się po rozstaniu, mało skuteczne jak dla mnie. Została jedna technika - poznać kogoś nowego (tylko, że ja nie chcę - nie jestem na to gotowy). Rozmyślając tak w wakacje pomyślałem czy by do niej nie napisać, tak po prostu po ponad roku co tam u niej słychać? Może odpisze, może nie nawet nie wyświetli ale chciałbym jakoś z nią pogadać o tym jak ona to wszystko odczuwa. Może jakoś ukorzyłoby mój ból, wiedząc co u niej i np. że już całkowicie brak szans na zejście się. Jestem w totalnej rozsypce. Co o tym myślicie, dobry pomysł czy mam sobie darować upokorzenia?
  • 35
  • Odpowiedz
@Wojtegs przetań oglądać się za tą babą. nic z tego nie będzie, a jeżeli już zeszlibyscie się znowu to może na miesiąc i wyglądałoby to kiepsko, bardziej byś się tylko rozczarował jak to wygląda - to by tylko imitowało dawny związek. Poznawać kogoś byle o niej zapomnieć to głupota, myśli będą wracać za czesto do ex i nie zbudujesz dobreh relacji. Znajdź nowe hobby i się w nim realizuj. Dla mnie
  • Odpowiedz
@Wojtegs: jakby tesknila za Toba to by sama napisala. ( ͡° ͜ʖ ͡°) skoro kontaktu nie ma to sam sobie dodaj dwa do dwoch.
Wiem, ze nie chcesz randkowac, ale warto po prostu wyjsc do ludzi, cos porobic z ludzmi ;) nie bedziesz soe tyle koncentrowal na tym.
  • Odpowiedz
@Wojtegs: A może opiaty? Na pewno poczujesz się znacznie lepiej i zapomnisz o kobiecie. A jak już wypracujesz uzależnienie to jakieś stare związki będą niczym przy twoich nowych problemach.
  • Odpowiedz
@Wojtegs: Daruj sobie, to płaszczenie się do niczego dobrego nie prowadzi. Nie popełniaj moich błędów, które popełniłem kilka lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja polecam sport, dzięki ex kilka lat temu spadłem z wagi 10 kg, bo jak myślałem o niej to szedłem biegać. Także sport polecam. Natomiast odnośnie tego "tęsknienia" jest taka psychologiczna koncepcja, że nie tęsknisz za nią, tylko za tym, jak się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wojtegs: to bardzo zły pomysł, tylko sobie zaszkodzisz dodając negatywnych emocji do tych, których jak sam piszesz nadal nie przetrawiłeś
  • Odpowiedz
@Wojtegs: poczekaj jeszcze z 3 lata to pewno przejdzie samo, jak znajdziesz jakies fajne zajecie to moze szybciej, jak byles mocno przywiazany i to dluzej trwalo to moze byc ciezko inaczej, pozdro
  • Odpowiedz
@Wojtegs:

Może jakoś ukorzyłoby mój ból

Z jednej strony mogłoby to zmniejszyć ból, ale to byłoby chwilowe. Potem wróciłoby to w podwójnej dawce, bo przypomnisz sobie wszystkie szczęśliwe chwile z tą osobą i będziesz tęsknić.

Z drugiej strony - jak zobaczysz ją szczęśliwą, dzielącą życie z kimś innym - to
  • Odpowiedz
@Wojtegs: Imo spróbuj. Rozstałam się z chłopakiem 5 miesięcy temu i dzień w dzień walczę ze sobą aby do niego nie napisać. W głębi serca wierzę, że tęskni za mną i chciałby abyśmy to razem naprawili. Gdy dostaje jakieś minimalne znaki życia od niego to zaczynam się zastanawiać czy to nie jest właśnie sygnał, że chciałby odkopać tę relację. Zapewne nie chce ze mną utrzymywać żadnego kontaktu ale mój overthinking
  • Odpowiedz