Wpis z mikrobloga

,,Każdy ma takie samą szansę" randomowy normik z niedoborem IQ

A, i zaraz pewnie się pojawi jakiś osobnik który napisze ,,wy przegrywy to tylko narzekacie, ja nie miałem ojca i w wieku 12 lat sam musiałem utrzymać rodzinę bo postanowiłem sobie w wieku 4 lat, że otoczenie nie będzie na mnie wpływać. Teraz mam piękną 10/10 kochającą żonę, dwójkę dzieci i zarabiam 50k miesięcznie wystarczy chcieć"
Uwielbiam te wykopkowe historyjki, szkoda, że nie piszą książek od 0 do milionera na wypoku( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blackpill #logikaniebieskichpaskow #przegryw #cope #redpill
Pobierz
źródło: comment_16600744316U4LbRWMhJ5GvWsEa0EIsS.jpg
  • 33
@Defined: Często facet nawet nie wie, że ma guwniaka bo laska puściła się w klubie z chadem albo z mgbewe na wakacjach
już pomijając sytuacje gdy laska z dobrego domu chce nawrócić łobuza który już ma zły odium społeczny

A faceci po rozwodach często chcą wychowywać dzieci ale matki utrudniają widzenia
@harold97: A człowiek z więcej niż dwoma szarymi komórkami powie, że wina raz spada na jedną stronę, a raz na drugą, w zależności od sytuacji, jednak to częściej mężczyźni wymigują się od odpowiedzialności, bo trochę lipa, żeby laska po ONS spieprzyła i zostawiła gościa z brzuchem.
@harold97:

Często facet nawet nie wie, że ma guwniaka bo laska puściła się w klubie z chadem albo z mgbewe na wakacjach już pomijając sytuacje gdy laska z dobrego domu chce nawrócić łobuza który już ma zły odium społeczny

Jak często? Bo w Polsce samotne matki to 19,4% wszystkich rodzin.
Bronienie debili, którzy nie biorą odpowiedzialności za wychowanie swojego dziecka, to najbardziej #!$%@? rzeczy pod tagiem przegryw.
może niech nie daje dupy pierwszemu lepszemu


@harold97: No i to jest właśnie mizoginia ta sławetna, bo wmawiasz kobiecie winę, że źle wybrała bo tak chciała, "dała" pierwszemu lepszemu, a mogła "dać" wykopkowi-romantykowi i on by nie zostawił.

Ale jak facet źle wybierze kobietę, ta go oszuka, wrobi w dziecko, to wtedy nic a nic jego winy.

W obu przypadkach baba zła albo głupia. No i piszacy tak wiadomo biały rycerz.
@harold97: Nigdzie nie bronię takich kobiet, ale zwracam uwagę, że samotne macierzyństwo, to również czasami wina mężczyzn, którzy chcą mieć ciasto w postaci seksu z kobietą, ale nie chcą wziąć odpowiedzialności za swoje potencjalne dziecko.
Samotne matki to też baby po rozwodach które chcą uprzykrzyć, życie byłemu mężowi, pamiętaj o tym


@harold97: Niektóre tak, niektóre nie. Poza tym były mąż mógł być gnojem więc zdziwienia nie ma, że czasem chcą rewanżu za zło które wyrządził.
@JustTheDude: Powiem tak mam znajome które jaroszami jeśli chodzi o seks to nie są w wieku 25 lat nadal dzieci nie mają mimo, że 7 facetów już za sobą a ons nie wiadomo ile, czemu ? bo mają mózgi i wiedzą jak wygląda antykoncepcja
Jak ktoś mówi o ,,wpadce" to najczęściej po prostu kłamie bo wstyd powiedzieć, że nie chciało się założyć gumy
Jak ktoś mówi o ,,wpadce" to najczęściej po prostu kłamie


@harold97: Może tak, może nie. Trzeba dowodów na to, a ich nie mamy.

Antykoncepcja z gumy jest skuteczna max w 98% przypadków i to przy poprawnym stosowaniu, a ludzie nie mają edukacji w tym względzie bo to "lewactwo które chce zniszczyć świat". Samo założenie gumy to nic.

jak go wrobi w dziecko to frajer i niech się męczy


No no. A
@harold97: I kij. W "najlepszym" razie oboje są równie winni, w "najgorszym" to głównie, albo całkowicie facet.

Jedni i drudzy się #!$%@?ą i tyle, a przeciętny wykopek, jak to pies ogrodnika, przeszkadza mu tylko dlatego, że sam nie może.
dlatego pośrednio przyzwalasz by używały dziecka jako broni w jej chorej grze XD


@harold97: Nie. Odnoszę się do słów "które chcą uprzykrzyć, życie byłemu mężowi".

Nie pisałeś tam nic o dziecku, ale ogólnym nastawieniu że chce się dokopać komuś. Akurat to dobrze że chce się dokopać sprawcy. Gorzej jak niewinnemu.
@nowywinternetach: No to dziwne, że niektóre ruchają się jak króliki i nie mają wpadek a inne dotkną dwa razy penisa i już dwójka dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) , debil nie wpadka ja oznajmiam

A ile lasek widziałem co płaczą, ze łobuza nie dało się nawrócić mimo usilnych wykładów rodziny i znajomych, od groma i ciut, ciut xD