Wpis z mikrobloga

@ekjrwhrkjew: Gotowe na wszystko! Wiem, że powszechnie uważany za babski, bo jest o gospodyniach domowych, ale wg mnie wcale tak nie jest. Zdecydowanie komediowy, krótkie odcinki i przyjemny. No i dużo sezonów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ekjrwhrkjew: Scrubs! Albo pokochasz formę i się będziesz dobrze bawił od pierwszego do ostatniego odcinka, albo niekoniecznie (pewnie komuś może nie przypasować). I pomimo głupkowatości samego serialu - na koniec odcinka padają poważne przemyślenia. Tzn. może i dla kogośbanały ale świetnie wkomponowane.
  • Odpowiedz
  • 4
@ekjrwhrkjew różowe lata 70, hoży doktorzy (scrubs), parks and recreation, Brooklyn 99, superstore, my name is Earl, IT crowd

Koniecznie What We Do in the Shadows :)
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Gotowe na wszystko! Wiem, że powszechnie uważany za babski, bo jest o gospodyniach domowych, ale wg mnie wcale tak nie jest. Zdecydowanie komediowy, krótkie odcinki i przyjemny. No i dużo sezonów.


@hellyea: @ekjrwhrkjew: potwierdzam, jeden z lepszych jakie widziałem. Połączenie serialu obyczajowego z komediowym i kryminalnym. Aż bym sobie 3 raz powtórzył, ale trochę za dużo innych w kolejce. Tutaj odcinki trochę dłuższe, jak chcesz
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Gotowe na wszystko! Wiem, że powszechnie uważany za babski, bo jest o gospodyniach domowych, ale wg mnie wcale tak nie jest. Zdecydowanie komediowy, krótkie odcinki i przyjemny. No i dużo sezonów.


@hellyea: @ekjrwhrkjew: potwierdzam, jeden z lepszych jakie widziałem. Połączenie serialu obyczajowego z komediowym i kryminalnym. Aż bym sobie 3 raz powtórzył, ale trochę za dużo innych w kolejce. Tutaj odcinki trochę dłuższe, jak chcesz
  • Odpowiedz