Wpis z mikrobloga

#tinder #podrywajzwykopem #blackpill #zwiazki #poradyszaregooczka

Cześć, trochę sobie popatrzyłam o czym tutaj piszecie i jakie tutaj panują trendy ʕʔ
Ogólnie szok że popularne tagi tj. #tinder i powiązane są tak bardzo przepełnione hejtami, ale co najlepsze - głównie hejtami o własnej osobie i o własnej samoocenie. Trochę śmieszne że niektórzy nie widzą dla siebie ratunku - to nieprawda. Myślę że u każdego da się uwydatnić jego pozytywne cechy i charakteru i wyglądu. Czasami nawet mała zmiana może dać duży efekt. Wiele zmian wymaga dużo bądź bardzo dużo czasu, a są przecież takie działania, które w łatwy sposób, małym kosztem, mogą zdziałać cuda.

Pomyślałam, że jeżeli będziecie mieć ochotę to mogę dodawać codziennie po jednej prostej, ale przemyślanej i według mnie skutecznej metodzie na poprawę swojego wizerunku tu i teraz. Będzie ktoś to czytał w ogóle? i ewentualnie traktował to jako inspirację? Czy raczej spodziewać się hejtów? Ogólnie uprzedzam że na mocne hejty i ataki nie będę w ogóle odpowiadała ʕʔ

Podajcie też inne tagi jak uważacie że powinny być podpięte :)
GreyEyes - #tinder #podrywajzwykopem #blackpill #zwiazki #poradyszaregooczka

Cześć...

źródło: comment_1660036805Awv51vfwgtyKqT4bYOIFvT.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@okrim: zgolić to gówno na zero i zapuścić brodę/lekki zarost? ( ͡° ͜ʖ ͡°) no #!$%@? nie wiem ale widzę różne pary na ulicy i wśród znajomych. Przedział 25-35 lat około
  • Odpowiedz
@GreyEyes próbuj, ale moim zdaniem po jednym wpisie i komentarzach pod spodem zrezygnujesz. Przy czym istnieje duża szansa, że jako różowa będziesz faktycznie gadać kocopoły, bo już tu takie były, co twierdziły, że niosą pomoc facetom. Ale może się mylę
  • Odpowiedz
Swoją drogą "usuń konto" nie powinno być tu traktowane jako próba obrazy czy ataku a raczej jako najlepsza rada jaką ktokolwiek może Ci tu dać na tym portalu xD


@Fanatyk_Wedkarstwa: Lol, a ja cały czas myślałem, że "usuń konto" to właśnie chęć uchronienia zielonki, zanim będzie za późno xD
  • Odpowiedz
Praca nad sobą wymagałaby dodatkowo jakiegoś wysiłku


@Fanatyk_Wedkarstwa: Nad pewnymi rzeczami można popracować ale z takimi rzeczami jak niewyjściowy ryj czy niski wzrost to niby co można zrobić? Taki osobnik już jest przegrany zanim w ogóle stanął do wyścigu
  • Odpowiedz
@Fanatyk_Wedkarstwa: nie każdego stać na operacyjną korekcję krzywego ryja, albo na wydłużanie nóg i miesiące/lata rehabilitacji, chyba że rady nie będą dotyczyć szukania na jakimkolwiek portalu randkowym, poza nimi może w 1 przypadku na 100 się przydadzą rady które każdy prawdziwy przegryw słyszał 100 razy.
  • Odpowiedz
@GreyEyes: szczerze to bardzo mało jest kobiet, które są na tyle samoświadome by autentycznie wiedzieć co im się podoba i co jest dla nich atrakcyjne.

Domyślam się, że prawdopodobnie jesteś jedną z tych kobiet, u których to co serio im się podoba, a to co WYDAJE IM SIĘ, że im się podoba to dwie osobne sprawy. Ale możesz śmiało wrzucać posty i nie przejmować się jak się z nich trochę pośmiejemy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GreyEyes: Kolejne poradniki stawania na głowie, zapuszczania brody, 10 lat pompowania na siłce i robienia tytułu doktorskiego by w ogóle spaślak z waginą spojrzał na mężczyznę? XDDD
  • Odpowiedz
@GreyEyes:

Myślę że u każdego da się uwydatnić jego pozytywne cechy i charakteru i wyglądu. Czasami nawet mała zmiana może dać duży efekt.


Niestety pomimo że pomaga to znaleźć drugą połówke, to nie rozwiązuje to innych problemów, które wymagają dziesiątek lat rozwoju. Jeśli komuś 20 lat życia #!$%@?ły złe wzorce wyciągnięte z domu i środowisk, to nie nadrobi tego przynajmniej do 35. Nie nadrobią tego też Twoje posty. Lepiej zostaw to
  • Odpowiedz
@GreyEyes: albo pierwszy post piszesz o tym jak zrobić dobrej jakości zdjęcie, a zwłaszcza jak najkorzystniej na zdjęciu wyjść i ile retuszu można w photoshopie by nie wyszło na żywo albo baitujesz i usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
głównie hejtami o własnej osobie i o własnej samoocenie


@GreyEyes: Przecież każdy psycholog mówi o tym aby znać swoją wartość ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeśli ktoś swoją wartość ocenia jako zero, to chyba dobrze robi że tak się reklamuje xd

Zna swoją wartość (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Pomyślałam, że jeżeli będziecie mieć ochotę to mogę dodawać codziennie po jednej prostej, ale przemyślanej i według mnie skutecznej metodzie na poprawę swojego wizerunku tu i teraz. Będzie ktoś to czytał w ogóle? i ewentualnie traktował to jako inspirację? Czy raczej spodziewać się hejtów? Ogólnie uprzedzam że na mocne hejty i ataki nie będę w ogóle odpowiadała ʕʔ


@GreyEyes: serwujesz im kolejną papke z mózgu. Faceci nie
  • Odpowiedz
Nie ma to najmniejszego sensu gdyż przegrywy z wykopu kompletnie nie akceptują faktu, że są sobie sami winni swojego #!$%@?. Praca nad sobą wymagałaby dodatkowo jakiegoś wysiłku a po co się wysilać skoro można resztę życia spędzić w piwnicy waląc konia, narzekając na wszystko i powtarzając w kółko, że to wina mamy/taty/genów/otoczenia/normictwa/polek/wszystkich tylko nie samego przegrywa.


@Fanatyk_Wedkarstwa: niezależnie od tego co robisz w swoim życiu - nikt ci nie da gwarancji,
  • Odpowiedz