Wpis z mikrobloga

Dr Adam Czerniak z SGH mocno masakruje naszych spadkowiczów. xD
Jego zdaniem nie należy wierzyć nie tylko temu kto mówi, że ceny mieszkań na pewno wzrosną, ale też i temu kto mówi, że: "ceny mieszkań na pewno SPADNĄ i to o x%" !

Ten facet pod względem ilości rigczu jednak przerasta takich micków i innych szitpostów o głowę.

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #kredyt #prasowkawzrostowa
pastaowujkufoliarzu - Dr Adam Czerniak z SGH mocno masakruje naszych spadkowiczów. xD...
  • 10
  • Odpowiedz
Ten facet pod względem ilości rigczu jednak przerasta takich micków i innych szitpostów o głowę.

@pastaowujkufoliarzu: O proszę, a jeszcze wczoraj podważałeś jego wiarygodność twierdząc, że nie należy go słuchać bo:

jest naczelnym polskim spadkowiczem

Dr Czerniak jest takim odpowiednikiem prof. Krzysztofa Rybińskiego, który co roku wieścił załamanie strefy Euro i kapitalizmu w ogóle, sugerował inwestować w broń, konserwy i suchary. Nawet utworzył w tym celu fundusz Eurogeddon, który miał zarabiać
  • Odpowiedz
@running: Przecież niczego z tego co cytujesz wyżej nie wycofuje. Ani słowa. Po prostu dr Czerniak na tle takiego micka, szitposta itp jest wzorem przyzwoitości i rzetelności. Punkt odniesienia. :) A to, że spadkowców masakruje naczelny polski spadkowiec jest samo w sobie prześmieszne.

W tych które sam wrzucasz i na ich podstawie twierdzisz, że może tylko rosnąć, też?


Sam to zrób, nie mam nic przeciwko. A w którym znalezisku stwierdziłem, że
  • Odpowiedz
Sam to zrób, nie mam nic przeciwko. A w którym znalezisku stwierdziłem, że "może tylko rosnąć"? Możesz pokazać skrina z moją wypowiedzią dokładnie tej treści? Chociaż raz?


@pastaowujkufoliarzu: OK, przyznaję się do nieuzasadnionego skrótu myślowego.

Wrzucam znaleziska, które podważają narrację spadkową, ale przecież ich nie zmyślam. To są legitne informacje. Każdy może je zweryfikować, polemizować z ich treścią, zakopać..


Powinienem raczej napisać że masowo dodajesz znaleziska, które pasują do twojej narracji.
  • Odpowiedz
Powinienem raczej napisać że masowo dodajesz znaleziska, które pasują do twojej narracji.


Mam 11 dodanych znalezisk, z czego 10 o nieruchomościach a żadne nie weszło na główną. Nie przekroczyłem kilkunastu wykopów. Więc mnie nie rozśmieszaj z tą masowością.

https://www.wykop.pl/ludzie/dodane/pastaowujkufoliarzu/

Jesteś po prostu skrajnie nieobiektywny.


Eee... Patrz wyżej? A Ty jesteś obiektywny? Nazywając to co zrobiłem "masowym" dodawaniem znalezisk?

Uwypuklasz nawet najmniej istotne informację potwierdzające twoją tezę jednocześnie pomijając, przemilczając lub nieudolnie ośmieszając
  • Odpowiedz