Wpis z mikrobloga

@xxxmen: Jeśli by było na 100% potwierdzone która to firma, to zawsze można zrobić pajacowi małą antyreklamę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko problem w tym, że pod tym imieniem i nazwiskiem jest ze 3 albo nawet więcej firm w polsce :(
  • Odpowiedz
Czyli ktoś ma uwierzyć, że do Mariupola zamiast czołgów wjechały ekipy budowlane? Przecież to jest mega p------e xD


@MirkobIog: wystarczy, że nie wyjechały, nieprawdaż? I że nie zostały zniszczone...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ksaler:

zrobiła w 3 miesiące to czego Ukraina nie potrafiła zeobic przez 30 lat


W kwartał r-------a w drebiezgi miasto, którego w 30 lat nie udało się zniszczyć wyjątkowo nieudolnym w niszczeniu Ukraincom. Tak te niemoty nie umiały niszczyć, że budowały
  • Odpowiedz
@chonotukuhwa: panasiuk był współwłaścicielem a obecnie jest prezesem zarządu spółki KORPORACJA PAPIERNICZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI (KRS 0000804941), prowadzącej sklep internetowy https://papertrade.pl Ten sklep internetowy prowadzony przez poprzednią spółkę PAPIER LUBLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI N(KRS 0000756665 )uczestniczył w... projekcie finansowanym przez Unie. W spółce tej udziałowcem, prezesem zarządu, prokurentem a obecnie likwidatorem był pan panasiuk. Szukając informacji w rejestrze KRS znalazłem tez ciekawe informacje dotyczące stowarzyszenia "INSTYTUT
  • Odpowiedz
projekty według głosów mieszkańców (coś jak u nas budżety obywatelskie / budżety partycypacyjne).


@Aryo: u nas te projekty to jałmuzna propagandowa by dac ludziom wrazenie partycypacji by sie nie czepiali gdzie znika forsa publiczna. Przy czym ogrom propozycji wygrywajacych to propozycje "aktywistów" dostających w ten sposób swoją dole w feudalnym poletku ;)
  • Odpowiedz
(coś jak u nas budżety obywatelskie / budżety partycypacyjne)


@Aryo: Czy czujesz się już bardziej Polakiem niż Ukraińcem skoro użyłeś takiego stwierdzenia? Nie odbieraj tego jako prowokacji, bo czasem takie rzeczy pisze się właśnie bez zastanawiania się nad tym i mnie po prostu ciekawi, czy to świadome stwierdzenie czy nie.
  • Odpowiedz
@djtartini1: w sumie to się nad tym nie zastanawiam, ale nagminnie ludzie zadają mi pytania o tę kwestię.

"w Polsce nie wystarczająco Polski, a na Ukrainie nie wystarczająco Ukraiński.
  • Odpowiedz