Wpis z mikrobloga

@ksaler: Najbardziej smutne jest to, że przed lutym 2022 Mariupol był najszybciej rozwijającym się miastem w regionie. Miasto było też jednym z pierwszych miast, które wdrożyły zdecentralizowany podział budżetu i projekty według głosów mieszkańców (coś jak u nas budżety obywatelskie / budżety partycypacyjne). Mariupol miał też jako pierwsze miasto wymieniony park trolejbusów. Ledwie przed wojną mogli pochwalić się tym, że wszystkie trolejbusy są młodsze niż 5 lat. A w ostatnich tygodniach
  • Odpowiedz
@ksaler: Zabawne jest nazywanie Banderowcami Ukraińców z Mariupola. To tak jakby Niemiec miał problem o Powstane Wielkopolskie do mieszkańca Podlasia.
  • Odpowiedz
Miasto było też jednym z pierwszych miast, które wdrożyły zdecentralizowany podział budżetu i projekty według głosów mieszkańców (


@Aryo: o hui, mój mokry sen :(
  • Odpowiedz
ciekawe ile bierze za tweeta, bo nie wierze, że ktoś to robi za darmo.


@MirkobIog: jest pożytecznym idiotą wychowanym od dzieciństwa na radzieckiej wizji świata... Chyba za darmo.
  • Odpowiedz
Czyli ktoś ma uwierzyć, że do Mariupola zamiast czołgów wjechały ekipy budowlane? Przecież to jest mega #!$%@? xD


@MirkobIog: przejrzyj jego wpisy, ten nie jest największym odpadłem :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ksaler: ten typ pewnie przebiera nóżkami, aby do Polski weszli orkowie, zobaczyli jego "zasługi", dali mu order i stanowisko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lublinmk: dlatego on zrobi wszystko, aby nie przestać być potrzebnym. Mam nadzieję, że tego nie zobaczymy, jak zostaje ministrem propagandy w PRLu 2.0.
  • Odpowiedz