Wpis z mikrobloga

dzisiaj08082022 kupiłem 2 kg cukru za 7,99 pln kiedy kartki? Co sie dzieje moj Przyjacielu? Wracają lata 90 th? Serio?

"Całe życie modlę się Modle się piciem Modle się jedzeniem Modle się paleniem Modle się życiem I jeśli koniecznie chcesz wiedzieć Jeśli koniecznie chcesz usłyszeć To wierzę w przyszłe życie Wierzę w to że jeśli teraz tutaj się położę no i zasnę to urodzę się Obudzę się na zawsze Wiem że zawsze jestem Wiem że zawsze jestem Jestem antymaterialny jestem niezniszczalny Jestem antymaterialny jestem niezniszczalny Jestem tańczącą anarchią Jestem śpiewającą anarchią Jestem tańczącą anarchią Jestem antymaterialny jestem niezniszczalny Jestem antymaterialny jestem niezniszczalny Tak jak ty Tak jak ty Tak jak ty Nie jestem wielbicielem Jestem duszą to jest prawda to fakt Tutaj jestem tańczącą anarchią Jestem śpiewającą anarchią Jestem tańczącą anarchią Jestem nawalony anarchią Jestem księciem swojego śmietnika Ja jestem panem swojej głowy Lewej połowy i prawej połowy Mózgu też Jestem pankowcem Ja jestem panem swojej głowy Chociaż nie zawsze wiem jak się do niej zabrać Jestem wolny od papierosów Chociaż nie nie tak do końca Bo wszędzie palą Jestem wolny od papierosów Jestem wolny od marihuany Jestem wolny od wąchania kleju Jestem wolny od kawy Jestem wolny od ćpania I od zadawania głupich pytań Jestem tańczącą anarchią Jestem śpiewającą anarchią Jestem tańczącą anarchią Jestem nawalony anarchią"
#poezja #dyplomacja #polityka #gownowpis #2022 #pop #rock #metal #muzyka #tagowbrakuje #jablonowski #punk #punkrock
mszuriam - dzisiaj08082022 kupiłem 2 kg cukru za 7,99 pln kiedy kartki? Co sie dzieje...