Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu odwiedziłem Paryż. Ileż ja się nasłuchałem wcześniej negatywnych opinii o tym mieście, że niby bród smród i pełno bezdomnych...Byliśmy w najpopularniejszych turystycznie miejscach i ku mojemu zdziwieniu Paryż w porównaniu do Londynu jest czyściutki i ogarnięty. Ilość miejsc do zwiedzenia i zobaczenia wręcz przytłacza i nie da się wszystkiego zobaczyć w 5 dni. Największym minusem Paryża jest ogromna ilość ruchliwych ulic przy zabytkach, przez co nie można poczuć klimatu miasta. Ogólnie polecam odwiedzić i z tego co widziałem to zachód jeszcze do końca nie zgnił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak chcecie zobaczyć więcej to zapraszam do mojego filmu na yt: https://youtu.be/zVlJe5nr16k

#piotrwefrancji #francja #emigracja #zagranico #youtube #pokazmorde
piter91r - Pierwszy raz w życiu odwiedziłem Paryż. Ileż ja się nasłuchałem wcześniej ...

źródło: comment_1659983966x0ytXeXf5inlRdPY39uwa2.jpg

Pobierz
  • 17
@PiotrFr: @Sababukin: Właśnie opinia o Paryżu skupia się na tych turystycznych miejscach gdzie podobno latają szczyry przy wieży Eiffla. Rozumiem, że do dalszych dzielnic lepiej się nie wybierać, tak jak w każdym wielkim mieście :D


@piter91r: Nie wiem jak jest w turystycznych miejscach bo mnie nie jara patrzenie na budynki, ale bywałem tam na kontraktach z roboty w różnych dzielnicach i jest dramat. Dojeżdżałeś może do miasta autem, musiałeś
@danzaxkuduro: Dzięki :D
Jak pracuje to jakoś nie mam motywacji nagrywać. Jednak z Paryża mam 74gb materiału i powstaną z tego łącznie jakieś 4 filmy, które będę wypuszczał co niedzielę ok 19:00 :D
@piter91r: tania reklama kanału yt gdzie usiłujesz przepchnąć swoją narrację. Ciekawe czemu istnieje coś takiego jak Syndrom Paryski a nie ma Syndromu Londyńskiego.