Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam kogoś do pogadania, ale z góry zaznaczę, że nie szukam związku. Jestem już trochę stara - 30+ lv. Mam bardzo trudny czas w swoim życiu związany z diagnozą choroby i złamanym sercem. Nie mam już nikogo, a potrzebuję po prostu zająć czymś głowę, czymś innym niż ciężkie emocje. Pomyślałam, że wypiszę rzeczy, które mnie interesują, może ktoś znajdzie jakieś wspólne wątki.
Oczywiście jestem introwertykiem i czytam dużo książek, ostatnio częściej sięgam po obyczajowe niż fantastykę czy sf. Lubię filmy, ale nie te z ramówek, często są to nieoczywiste dramaty, choć z braku pomysłów i źródeł informacji z miesiąc już nic nie oglądałam. Generalnie zawsze byłam na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, orientowałam się w świecie kina, w nowościach wydawniczych, youtubie i innych wartych oglądania osobach, ale ze względu na brak osoby, z którą mogę się wymieniać ciekawostkami, skupiłam się ostatnio niestety na swoim wnętrzu, z którego chciałabym wreszcie wyjść i się czymś zainspirować (wzajemnie). Prócz tego równie mocno siedzę w: rysowanie; dużo kreatywnych rzeczy; genealogia; bieżące sprawy; długie spacery; mocniejsza muzyka; gry komputerowe (lubię, choć mam super słaby komputer i patrzę jak grają na jutubie); psy i koty; puzzle; szachy (zawsze przegrywam, więc możesz sobie podnieść samoocenę); na razie nie ćwiczę, bo jestem chora i nie wiem czy jeszcze kiedyś będę mogła, ale lubię być w formie; kawa z ekspresu; lubię sobie długo popisać gdy mam z kimś flow; mam czarny humor, zwykły humor też mam; zdrowo jem; lubię pomagać i chętnie doradzam, gdy ktoś prosi; planszówki, choć nie ma za bardzo jednoosobowych; morsowałam; nie krytykuję, zawsze jestem zaciekawiona odmiennym spojrzeniem; biwakowanie;
Niestety mam traumy, ale nie mam stwierdzonej depresji czy innych znaczących zaburzeń. Mam niskie poczucie własnej wartości, co czasami możesz odczuć, choć częściej to po prostu żartuję z siebie. W tym tygodniu czeka mnie biopsja, więc nie będę owijać w bawełnę, że tryskam energią i jestem pełna życia, w temat choroby nie chce wchodzić.
Pewnie zapomniałam dopisać miliona rzeczy i 93% wykopu nie zrozumie o co mi chodzi, a pozostałe 28% oleje, ale myślę, że jak ma do kogoś to trafić to po prostu trafi.
Jak ktoś będzie chciał, to zapraszam na priv, do ustalenia będzie forma kontaktu: wykop, dowolny komunikator, mail. Mam nadzieję, że privy na AMW działają bez problemów.

#przyjazn #rozowepaski #niebieskiepaski #wykop30plus #wykop30club #samotnosc #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f0f551cdd8d55ea64245ac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11