Wpis z mikrobloga

Czyli jesteś za wyjściem z UE


@Roger_Casement: ??? A czy jestem za wyjazdem z PL, bo TK ograniczył prawo do aborcji?
Twoje mokre prawackie projekcje niestety są mocno nietrafione. Mam żonę, dzieci i mieszkam w PL. A ty #!$%@?łeś 4 akapity jakiś historycznych bzdur, żeby mi udowodnić, że jestem pantoflem xD

Mam jeszcze pytanie. Twierdzisz, że zapłodniona komórka to już człowiek. Ok, masz prawo. Możesz nawet twierdzić, że ma duszę, nie
O jakiej odwracalności chcesz mówić w takich przypadkach


@krytyk__wartosciujacy: o takiej, że nigdy nie masz 100% pewności winy i lepszą karą jest taka, którą możesz cofnąć. Kary śmierci po jej wykonaniu nie cofniesz.

tańszą chyba nie u nas, bo do system penitencjarny się sam nie finansuje.


@krytyk__wartosciujacy: wszędzie na świecie w praworządnych krajach.
@krytyk__wartosciujacy: Przypominam, że ja dałem argumenty naukowe, Ty z kolei jako lewak (podobnie jak naziści i komuniści w naszym kraju) twierdzisz, że nie mam prawa oceniać aborcji xD Ok, masz prawo myśleć, jak naziści i komuniści, ale ja mam prawo krytykować aborcję na życzenie, którą mieliśmy tylko za tych reżimów, a jeżeli jako lewak masz z tym problem, to co mnie to obchodzi? Niezależnie jak jako lewak będziesz się oburzał, to
RogerCasement - @krytyk_wartosciujacy: Przypominam, że ja dałem argumenty naukowe, Ty...

źródło: comment_1659981086Qvt1Kf3M2tRJqbzqD7awJd.jpg

Pobierz
jako lewak


Tylko wyśmiałem twoje aktualne źródła naukowe, a ty już wysuwasz teorię, że jestem mitycznym lewakiem xD

nawet nie umiesz tego podważyć


@Roger_Casement: czego? Mam się kłócić z kimś kto mówi, że embrion to nie embrion i kobiety mają rodzić chore dzieci, którym nikt nie pomoże?

to, że komunistyczny ZSRR jako pierwszy zalegalizował aborcję, jakoś Cię nie śmieszy


@Roger_Casement: a czemu ma mnie to śmieszyć?

nie każdy jest żałosnym
@Ogau: Czemu mnie nie dziwi, że nadal nie podałeś żadnego argumentu, tylko ciągle wyśmiewasz daty faktów? To trochę smutne, że jako lewak reagujesz pianą na pysku, tylko dlatego, że ktoś krytykuje nazistów i komunistów za wprowadzenie u nas aborcji, czyli zabójstwa bezbronnych ludzi. Smutne, że jesteś tak zaprogramowany, że nawet nie umiesz zrozumieć, że ktoś o prostu nie ma takich amoralnych poglądów jak Ty albo nasi okupanci ( ͡° ʖ
Roger_Casement - @Ogau: Czemu mnie nie dziwi, że nadal nie podałeś żadnego argumentu,...

źródło: comment_16599858493XaeNiBKkBx84C8pEF5Pz0.jpg

Pobierz
ludzi należy traktować tak jak ludzi. Bez względu na rasę płeć czy wiek.


@BezDobry: W tym kraju jak nie jesteś zdrowy to możesz pomarzyć o traktowaniu cię jak człowieka. Jesteś jednym wielkim gównem które nie obchodzi nikogo poza twoją rodziną.
Rząd wymusza narodziny, a potem masz 100zł i #!$%@?. Radźcie sobie sami.
Żyjesz sobie normalnie, masz rodzinę , dzieci i rodzi ci się chore dziecko wymagające 10k miesięcznie. I się skończyło
@WiktorekS: Dowolna głupota - fakty biologiczne

Fajnie się przedstawiłeś, sam tylko się ośmieszyłeś, bo żaden z takich jak Ty nie dał żadnego argumentu, tylko jedna osoba dała fakty naukowe, Ty zaś jako dzban nad dzbany już 2 razy napisałeś, że nie mam racji, a masz ją Ty, ale jak chcę poznać te Twoje dowody, to Ty płaczesz, bo nie masz żadnych by udowodnić, że tamci naukowcy kłamią xD

Miej lepiej nadzieję,