Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie dostałem od kumpla powerball (dodałem zdjęcie poglądowe)
Ale podkręciłem nim 2/3dni. Naprawdę nie wiele razy i nagle kulka zaczęła nieregularnie się kręcić.
Powerball został zakupiony przez allegro. Wysłaliśmy kulkę na reklamację. I teraz dostaliśmy od sprzedającego zwrotna wiadomość z reklamacji. Że kulka się zabrudza i mechanizm się zużywa i trzeba to czyścić. Tylko że kulka miała 3dni i się już coś zepsuło, że był spadek 10% wydajności.
Ale najdziwniejsze jest w tym, że reklamacja została rozpatrzona przez gościa z allegro, nie odsyłał on tego dalej. Prawdopodobnie nawet nie rozkręcił tego powerballa i chwilę pokręcił, a może nawet i nie i odsyła.
Co z tym faktem mogę zrobić? Czy taki gość co sprzedaje sprzęt na allegro może sobie od tak rozpatrzeć taka reklamacje? I bez zaglądania do środka stwierdzić, że tak ma działać?
#allegro #oszukujo #powerball
mdlejtecole - Mam takie pytanie dostałem od kumpla powerball (dodałem zdjęcie poglądo...

źródło: comment_1659957595TRTWElN3GPfud0DwRLhoDJ.jpg

Pobierz
  • 11
@piteross: kiedyś miałem wypadek na motorze i przez 3 miesiące siedziałem w usztywnionym całym ramieniu , więc moja jedna ręka była mniej umięśniona niż druga , chodzi bardziej o przed ramię więc kupiłem sobie to i kręciłem , a teraz to się bawie tym okazjonalnie