Wpis z mikrobloga

United masterclass, wymienić Pogbę na Rabiota i jeszcze za to zapłacić XD

Chociaż ten fanbase jest już w takim stadium choroby, że za chwilę będą wmawiali każdemu, że to i tak wzmocnienie xD

Na pocieszenie dla tych normalnie myślących - dosłownie jedyny plus Rabiota, to że jest nie do #!$%@?. Jesli w Juve był bez kontuzji, to poradzi sobie wszędzie. Oczywiście, w zamian za to, będzie dostępny co trzy dni, żeby uprzykrzać Wam życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) przygotujcie sie na te podania progresywne

#united #juventus #plotkitransferowe
realbs - United masterclass, wymienić Pogbę na Rabiota i jeszcze za to zapłacić XD 
...

źródło: comment_1659952683MlSjkcuCC7ud5pHHvkhyMd.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@realbs: Masterclass Juve - sprowadzić gościa, który już na dzień dobry złapał poważną kontuzje (gwarantuje ci, że to jedna z wielu w tym sezonie) i teraz chce sprzedać typa, który jest nie do zdarcia i w chwilach gdy Pogba jest kontuzjowany (czyli minimum połowa sezonu) grałby za niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak już bez uszczypliwości to kekw ten transfer. Miał być De Jong, będzie Rabiot.
  • Odpowiedz
@Danzuo: Lewy palec u stopy pogby jest więcej wart niż francuski Dawid Podsiadlo, już nie mowiac, ze Pogba mniej zarabia

Zreszta, biorę pół sezonu pogby za 3 lata z Rabiotem od strzała xD

co do transferów w waszym klubie to za #!$%@? tego nie zrozumiem. Dajcie mi miesiac na ogarnięcie excela i jestem pewien ze z wieloletnim doświadczeniem z fma zrobiłbym tam lepsze ruchy
  • Odpowiedz
@realbs: @realbs: Nie wiem gdzie ty widzisz ten zajarany fanbase o którym tak namiętnie wspominasz, skoro tutaj każdy ma beke z ruchów tego klubu XD

Śmieszki na tym tagu w poprzednim sezonie były zdecydowanie pozakontrolo i to był chyba największy plus w tamtym czasie XD

Wymienić dałna który umie kopnąć piłkę na dałna który tej piłki specjalnie kopnąć nie umie ma potężny potencjał memowy, to będzie świetny sezon
  • Odpowiedz
@realbs: Śmiejcie się śmiejcie, ale coś czuje że Rabiot w tym united odpali i będzie tam nie do zajechania, a my będziemy płakać bo Pogba jedynie gdzie zagra to JMedica piłką lekarską z medykami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chociaż ten fanbase jest już w takim stadium choroby, że za chwilę będą wmawiali każdemu, że to i tak wzmocnienie xD


@realbs: człowieku, przecież fanbase na wykopie jest jak orkiestra na Titanicu ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież my tutaj tylko płaczemy praktycznie co mecz...
  • Odpowiedz
@zaxcer: ja to bardziej mam na myśli to co się dzieje na Twitterze co sezon, tj. United najlepszy bramkarz, obrona, pomoc, atak. Wszyscy źli tylko klub dobry, a potem #!$%@? przez 10 miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Danzuo: #!$%@? nie mamy, ale jest pewien zajebisty Włoch, obskoczy prawa stronę i lewą

Mattia De Sciglio się nazywa. Mam nadzieje, ze go nam nie zabierzecie, bo dopiero co przedłużyliśmy z nim konktrakt ;////
  • Odpowiedz
@Danzuo Ja to bym nie brał prawego obrońcy z seria A, tam Dalot w Milanie bym wyróżniającym się zawodnikiem, a Darmian w Interze xD Mogliby się zainteresować Cashem już prędzej. A sorry #!$%@? miał być no tak, ale z Seria A albo Bundesligi trzeba wtedy
  • Odpowiedz
@realbs: ja tam polubiłem Rabiota pod koniec poprzedniego sezonu - zawsze dużo biegał (czy mądrze to już inna sprawa) i był nie do zajechania, jak ledwo nam brakowało pomocników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz należy stawiać domy na to, że w pierwszym meczu w ManU strzeli gola tak jak inni gracze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@realbs nie wiem jakiego Twittera czytasz ale ja regularnie się udzielam na temat United i uwierz mi nikt przez ponad rok nie widział żadnego pozytywu w tym klubie.
Bramkarz jest #!$%@? i boi sie wrzutek. Obrona to parodysci. Gramy McFredem kolejny sezon plus w ataku mamy rozkapryszonego gwiazdora.
Dzisiaj doszły ploty o Rabiocie plus Arnautovicu i każdy z kibiców nie traktuje tego klubu poważnie.
  • Odpowiedz