Wpis z mikrobloga

@affairz: Takie są ceny w Polsce powiatowej, zwłaszcza w mniejszych miastach. Ludzie od lat w tych miejscach się tak leczą i żyją i mają się dobrze. Ale wiem jedyne dobre leczenie to w klinice za 400 - 800 zł za wypełnienie i 1500 - 2500zł za kanałowe pod mikroskopem inaczej się nie da. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już pominąłem, że w Polsce nie brakuje takich co nie
@Pieniek1991: wiadomo, że lepiej leczyć w gównianym standardzie niż nie leczyć w ogóle, ale z moich prywatnych doświadczeń ze stomatologiem który kasował właśnie 120 zł za wypełnienie wynika jasno, że to jest ch** nie leczenie - odsuwasz sobie problemy w czasie, a nie je rozwiązujesz. w mnóstwie wypełnień bez koferdamu rozwijała mi się próchnica wtórna w zasadzie od dnia założenia wypełnienia
@affairz: A ja z kolei jak już Ci raz pisałem od ponad 10 lat mam robione kanałowe starymi tańszymi metodami (łącznie już wszystkich szóstek i jednej piątki) bez mikroskopu i RTG i zero problemów, zero bólu, wszystko się trzyma. Moja dentystka na takie leczenie ma tylu pacjentów, że trzeba dwa tygodnie czekać na wizytę także inni też raczej problemów nie mają, inaczej by objechali ją w Internecie i przestali chodzić. Dlatego
@Pieniek1991: piszesz, że bez RTG. czyli pewnie nie kontrolujesz tych zębów po kanałowym na RTG, to skąd możesz wiedzieć czy nie masz z nimi problemów? to że nie boli to tak się nie diagnozuje w stomatologii problemów, ból to jest bardzo kiepskie źródło informacji zwrotnej, bo z reguły pojawia się jak sytuacja jest już krytyczna. weź sobie przez analogię nowotwory - większość nie boli często o wiele dłużej, niż moment kiedy
@Raptrax Ale nie w małym mieście powiatowym. Tu wszystkie gabinety są na podobnym poziomie. Może i błąd ale ja jestem zadowolony z efektów. Z fryzjera od 2 lat nie korzystam, sam się golę zamiast czekać 2 tygodnie na dziesięciominutowe opitolenie. Więc powodzenia w czekaniu 2-3 miesiące do dentysty. xD

@SkrytyZolw Owszem ale podyskutować można. Ja jestem zadowolony podobnie jak tysiące innych z takiego leczenia. Szkoda że ciągle nie możesz tego zrozumieć.

@