Wpis z mikrobloga

@arktos_na_plazy: nie ma czegoś takiego jak wypowiedzenie na zleceniu - takim zapisem w umowie to można sobie dupę podetrzeć - bo być nie może z samej natury zlecenia

na zleceniu ty sam decydujesz kiedy wykonujesz "pracę"
  • Odpowiedz
@SolarisYob: Chcę Ci ufać że się nie mylisz( ͡° ͜ʖ ͡°)? ale google mowi co innego. Niby zlecenie to kodeks cywilny, a kc chyba nic tym nie mówi. Powiesz może coś wiecej? Mam już dość tego Janusza Biznesu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SolarisYob: #!$%@?, Solaris. Już chyba 10 razy widzę, jak to piszesz. Zawsze ktoś Cię poprawia, sam to chyba robiłem ze 3 razy.

@arktos_na_plazy: swoboda zawierania umów, masz okres wypowiedzenia na UZ, to on Cię obowiązuje.
Możesz też próbować rozwiązać za porozumieniem stron i wtedy od razu jesteś "wolny", ale szef musi się zgodzić.
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: a jeśli pracodawca nie zapewnia w pełni sprawnego sprzętu do pracy, mogę mu odmówić przyjścia do pracy? Jest zapis że przemiotem umowy moga być inne uługi niewymienione w umowie, ale nie uzgadniałem z nim jakie to zadania( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SolarisYob: jesteś chyba jednym z większych głąbów na tagu odnośnie pracy i ciągle ludziom wciskasz swoje bzdury wielokrotnie ludzie ci udowadniali że nie masz racji a ty dalej swoje.
  • Odpowiedz