Wpis z mikrobloga

Odchudzanie coś w tym roku mi nie idzie :( dziwna sprawa zredukowałem wszystko a i tak ta sama masa... W tamtym roku biegałem i delikatnie ćwiczyłem i w miesiąc 5kg zredukowałem. Chyba stres ma wpływ na masę ciała bo od grudnia mam sporo streu. Na twarzy schudłem nawet znacząco ale poza tym zero efektów jak było 105kg tak jest
#odchudzanie #trening #cwiczenia #zdrowie
Pobierz
źródło: comment_1659898627LSM6KRA5p7otDcV7uKyXnk.jpg
  • 10
@Samy_Naceri: często jem tylko jeden posiłek dziennie a resztę dnia tylko piję. posiłek np.: makaron z jakiem i mięsem ale max 2jajka i około120gram mięsa to raczej daje mi deficyt. @Nihad_Kantic: no jest niewesoło z tym odchudzaniem. @freddd: aż z ciekawości dołożę na początku użyję do tego celu kabla ale jak będą efekty kupię skakankę
@zielony88 jeśli faktycznie jesz tylko jeden mały posiłek dziennie to nic dziwnego że organizm się zbuntował i wszedł w tryb oszczędzania energii. Rozwaliłeś sobie metabolizm i tyle
@Kroos123: jeśli efekty są mało pozytywne to robię to źle dlatego czas na zmiany. Teraz daje sobie 30dni na poprawę sytuacji. Mam zamiar troszkę więcej poprawić w swoim życiu bo problemy niby się pojawiają ale idzie ku lepszemu.