Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
Nie wiem czemu ale nigdy się nie podobały te zestawy z LEGO Bionicle. Jak wychodził miałem 13lat. Ale ja wtedy byłem wkurzony co te LEGO odwala że jakieś roboty wydaje, że LEGO się kończy. #lego
  • 18
  • Odpowiedz
@E-Seven był to jeden z największych sukcesów LEGO, dzięki któremu ta firma istnieje do dzisiaj. Były stosunkowo tanie i co prawda nie miały wielu klocków ale dawały zalążki historii, która wypełniała dziecięca wyobraźnia.
  • Odpowiedz
@maxelm2: Mialem tak samo patrzyłem na te elementy dziwaczne z tych zestawów i myślałem, co za strata pieniędzy przecież tego sie nie da do żadnej innej konstrukcji wykorzystać.
  • Odpowiedz
  • 0
@LukasUK ja tak samo, jak to zobaczyłem pierwszy reż chyba w katalogu z jakiegoś zestawu to myślałem że lego wydalo jakaś zabawkę bo przecież to nie przypomina klocków i do niczego nie będzie pasować
  • Odpowiedz
Jak wychodził miałem 13lat


@maxelm2: Wydaje mi się że jest to główny powód dlaczego ci się nie podobały. 13 lat to już raczej zbyt dużo aby bawić się lub być zafascynowanym ruchomymi ludkami z plastiku. One raczej były dla młodszych odbiorców, miałem lego jak i trochę tych bionicli i pamiętam że jakoś w wieku 11 lat straciłem kompletnie zainteresowanie zabawą lego
  • Odpowiedz
@maxelm2: Jak wychodziło Bionicle to dzieciaki zwykle bawili się Action-Manami, Spidermanami, i innymi figurkami superbohaterów, które były dość drogie jak na tamte czasy. Jak mogły poruszać rękoma czy nogami to był luksus.
I wtedy wchodzą Bionicle (a wcześniej seria slizer) za pół ceny tych figurek, dodatkowo można było dowolnie je przebudowywać i częściowo były kompatybilne z zwykłym LEGO (karabiny, miecze itp.).
Zrobiły furorę w szybkim czasie i mało kto się już
  • Odpowiedz