Wpis z mikrobloga

@matka_boska_w_klapie: Uuu, zesranie odpalone

Gust to gust

Jeżeli tego nie rozumiesz to będzie Ci ciężko w życiu

A co sobie oglądasz? Klan? Złotopolscy? Szpieg?

Co to znaczy jakiś gust?
I czemu sądzisz, że mam #!$%@?, pisałem gdzieś, że oglądam Marvela?

Obejrzyj sobie hydrozagadke a potem pogadamy o gustach
ale zdajesz sobie z tego, że nie każdemu muszą się filmy podobać, które są uznawane za "kultowe"? To tylko portal ze śmiesznymi kotkami, nie musisz się gniewać o to, że komuś się nie podoba film, który dajmy na to Ty bardzo lubisz.


@crest: Ale wiesz że jak ci się jakiś film nie podoba to nie znaczy że jest przereklamowany, nie?
@crest: Z nowszych filmów to zdecydowanie Irlandczyk, ale ciężko mówić, że jest obecnie przereklamowany, bo po czasie pojawia się zdecydowanie więcej negatywnych głosów niż pozytywnych o tym filmie. Z całych serii filmowych to zdecydowanie filmografia Marvela, ale i tak oglądam, bo to taki mój guilty pleasure do odmóżdżania, co nie zmienia faktu, że ostatnie ich dzieła to już serio są tak gówniane, że są już poniżej wszelkiej krytyki.
@Thunderlane true. większość wyżej wymienionych filmów jest naprawdę dobra, zabrzmię jak typowy free thinker, ale trzeba mieć więcej iq niż temperatura pokojowa żeby cokolwiek z nich coś wynieść ¯_(ツ)_/¯
@Thunderlane Kiedyś na forum juvepoland był temat z muzyki i jeden z ważniejszych forumowiczów, głównie hejter, gość co pozjadał wszystkie rozumy, miał resztę za nic, bo sam słuchał...pakistańskiego rapu XD za niedługo przestałem się tam udzielać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Thunderlane: No to panie mądralo policz ile wymienili tu filmów i zobaczymy czy uzbiera się ich tyle ile w całej kinematografii ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Nikt tu nie chce pokazać jaki jest alternatywny tylko wyraża zaledwie subiektywną opinię. A to, że się wiele filmów uzbierało to jest dla ciebie równoznaczne z tym, że każdy plusujący wpis uważa każdy film tu wymieniony za słaby xD? No bo